Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Régebben minden jol ment mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben minden jol ment mi a gond most?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok es egyszerűen semmien lány sem jön össze. 15 éves koromban volt elsőnek normális baratnőm, akkor viszonylag "nepszerűnek" szamítottam a csajok körében. A barátnom akartam barmikor kaphattam. Na de most jön a jó rész. Másfél evig semmi gond nem volt, volt egy 7 hónapos kapcsolatom. És azóta semmi. Ennek a kapcsolatnak jövő hónapbann lesz 1 éve hogy vége. Azota semmi sem jön össze, szerétnek egy komoly baratnőt de eselyem sincs. Ha elmegyek bulizni minden làny részegen leáll valami pasival smárolni de rajtam átnéznek. Olyan érzésem van mintha mikor setalnék a varosban a csajok elfordulnak tőlem h "fúj ez ronda". Jo tudom ezt igy nehéz elhinni es ugy hangzik mintha egoista lennék de semmi baj nkncs velem. Helyes vaagyok, 172 cm, az egyetlen hatranyom hogy kicsit vékonx vagyok. De régen semmi gond nem volt. Most meg egy 13 éves is lepattint. Igazából valami velem időssel szeretnek valamit de azoknak nyilvan a 20 evés pasik kellenek. Szerintek mi a gond :O?

2016. máj. 8. 22:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj és azzal nincs gond h ne tudnek flörtőlni, a csajok nagy részét le tudtam venni a lábáról, most is ugyann olyan vagyok, csak mindenki átnéz rajtam vagy lekoptat. Az 1 év alatt 2 ilyen 1 hetes kavarásom volt, mindkettőnek ugyan azblett a vége "figyelj rendes srác vaagy meg minden de én mégsem akarok semmit"
2016. máj. 8. 23:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz flőrtölni akkor használd ki.

Ne legy egy fürdősku**rva és kezdeményezz sok lánynál. Ne állj meg egynél ha elutasít

2016. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andicika ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, viszont nem "pattintanak le" (hogy a te nyelveden szóljak). Szerintem vki kavarja a szart neked. Vmi baromságot megtudnak ami nem is igaz,ezt a lányok elhiszik (mert miért ne). Lehet egy ilyen is. Keress egy szimpi csajt és hívd el egy kávéra v vmi üdítőre. 18/L
2016. máj. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne tarts sok vasat a tűzbe. Konzultálunk egymással, szóval ha valaki próbálkozik egy lánynál, arról a többi lány is tudni fog. És ha egyszerre sok helyen hirtelen felbukkansz, senki nem fog komolyan venni.

21/L

2016. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!