Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ciki vagy cuki?

Figyelt kérdés
Imádok mesét nézni,vannak mesehősös illetve füles pulóvereim.(természetesen,vannak mellettük nőies,holmiaim is).Ágyamba van egy pár plüss állat,megnyugtatnak,(nem tudok odabújni senkihez).A takaróm illetve a pizsamáim is macisak,a kis kutyás párnám nélkül nem alszok el(ezeket a dolgokat kaptam egy,fontos személytől aki, már nem lehet velem).Illetve vannak,még kiskoromból dolgok a szobámba,pl sötétben világító macik(nem félek a sötétbe),matricák amiket nem tudok leszedni meg ilyesmik.Nagyon cuki,egy ilyen gyerekes, lány vagy elfogadható?

2016. máj. 10. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14 évesen cuki.....18 évesen már ciki.
2016. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pedig nem sok a különbség a 14 éves és a 18 éves csajok között.
2016. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez soha nem ciki :) Mindenkiben meg van a gyerek énje, ami lehet hogy sosem múlik el :) Szerintem aranyos. Én 18 éves fiú létemre a mai napig szivesen leülök mesét nézni (persze, a régi nagy kedvenceket nézem, mint pl. hupikék törpikék, frakk, mekk elek, kukori és kotkoda). Szóval szerintem cuki :)
2016. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Dragon ball? :D
2016. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

most mi van ebbe? ha ygereked lesz ugyis fogsz mesét nézni, amugy meg egy tom és jerryt még a nagyapám is megnéz..

amugy meg ha lessz barátnőm akkor is lesz plüsálatom, ezen az nem fog változtatni, bár én ismerősöknek lelkiismeret furdolás nélkül elmondom hogy szoktam mesét nézni, plüssel alszok, és este kislámpa világít, és egyépként nem csak én vagyk így ezzel..

17/f

2016. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 $$$$$ ***** válasza:

Cuki :)

15/F

2016. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
CUKI :) alvos plussom nekem is van...bar nem mindig hasznalom ... :)
2016. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

énis:'D, a fiam is, a lányom az nem, az asszony se:o

34/f

2016. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
En is plussel alszok, es amikor meg csak isnerkedtunk a baratommal o mar akkor is tudta es nem zavarta. Es csomoszor nezunk meset akar egyutt is. 18/L
2016. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 40 évesen is a plüss csigámmal fogok aludni, mert más nem lesz. :D Tehát ennyi. És én még hím is vagyok, úgy képzeld el. De az a plüss az egyetlen társaságom és egyetlen "párom" és ez így is marad. GG nekem, te meg ezen ne aggódj, nincs ezzel baj. Neked idővel majd lesz kihez bújni. ;)
2016. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!