Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akárhányszor megismerek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akárhányszor megismerek egy lányt akivel jól kijövök azt vagy más elveszi előlem, vagy friend zone. Volt már egy barátnőm, de hiába csinálok bármit nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiúk ti mit szoktatok csinálni? Lányok ti minek örültök ilyen téren? 17/f

2016. máj. 11. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy fiu kedves,bujos es because de azert ismeri a hatarokat.ezt persze ugy ertem hogy nem kell tulzottan udvariasnak lenni mert letezik olyan lany akinek nem igazan jon be :/ ha kell tanacs/tipp akkor irj privibe :)
2016. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsanat nem becauset akartam irni hanem udvariast
2016. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most már késő 1-es eszembe jutott:The Beatles - Because

https://www.youtube.com/watch?v=O3h9mL4MDok

Legyél kedves, figyelmes, lesz majd egy kedves csendes megértő lány, aki örül neked.

2016. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Add magadat, soha ne mondj el mindent, kicsit legy titokzatos, adj a ruhaidra, a kinezetedre, de ezek mellett persze bellulrol se legyel romlott, mindig a dolgok jo oldalat nezd,hidd el ossze fog jonni.
2016. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Hat. Azok a lanyok akiket "elvesznek toled" azok azert tudjam elvenni toled mert hagytak magukat h "elvigyek" oket. Szoval erted. Biztos lesz egy tisztesseges normalis lany aki nem fog csak ugy elslisszanni egy masik srac utan. :) viszont h ilyen lanyokat hol talalsz az jo kerdes. En (14l) azokat a fiukat tartom figyelemre meltonak akik kifejezik erzelmeiket es elmondjak amit gondolnak nem a lanyra vagy a csodara varnak, persze diplomatikusak ha olyan a velemenyuk, nem azon menoznek h ok most elmennek beb*szni, udvariasak, es muveltek. Persze vannak olyan lanyok akiknek a beb*szos fiuk tetszenek de azok inkabb az olyas fajtak akik elhaagyjaak seperc alatt a parjukat. Ugy h szerintem add onmagad de a leirtakhoz lehet picit igazodni es akkpr csak olyan lanyyokat fogsz talalni akik ezeket szeretik es melletted fognak maradni.
2016. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én próbálok mindenkit megnevettetni, és ha valami bajuk van mindig hozzám fordulnak először. Megbíznak bennem. persze ölelést azt mindig szerzek, de hogyan tovább?
2016. jún. 14. 21:56
 7/7 A kérdező kommentje:
u.i bocsánat hogy ilyen későn írtam, csak dolgozok
2016. jún. 14. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!