Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiús lányként esélytelen minden?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiús lányként esélytelen minden?

Figyelt kérdés

Tipikus eset, mai nőktől hallom vissza, mikor mesélnek, hogy ők is ilyen helyzetben voltak. Rövid a hajam, szeretem a fiús dolgokat, nem öltözök túl nőiesen. Sokat vagyok fiúkkal, vannak fiú barátaim is, de egy fiú képtelen nőként tekinteni rám. Mindig csak a barát vagyok, a haver, a lelki szemetes, meg akinek elmesélik a szerelmi bánatokat. Természetesen nagyon örülök neki, és valószínű, hogy nem a barátaim közül kerül majd ki a szerelmem, de egyszerűen unom, hogy jön egy újabb fiú a csapatba, és mindig lepacsiznak velem egyből. Nem tartom gáznak, hogy még nem volt fiú. Egy.kettőnek tetszettem, de azok csak ilyen kis nem említett dolgok voltak.


Vannak még más lányok is ilyen helyzetben?



2016. máj. 13. 22:04
 1/5 A kérdező kommentje:
A korom lemaradt, 16 éves vagyok.
2016. máj. 13. 22:04
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Személy szerint engem irritál, ha egy lány fiús hajat hord, ha rövid azzal még nincs probléma HA jól áll!

Szóval ha jól áll, no para. Fiús lány barátom is volt már, de róla ugye kiderült hogy leszbi :D

Meg úgy az összes fiús lányról kiderült a végén akiket megismertem.

Lehet "fiúsan" is öltözni úgy, hogy közben nőnek nézzél ki. Szerintem itt rontod el valahol, hogy túlzásba viszed

21F

2016. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%

Te magad írtad le hogy fiúsan viselkedsz akkor miért várod hogy igazi lányként tekintsenek rád?:) Neked tetszene egy lányos fiú?

Pont az a jó a két nemben hogy különbözik. Egy lány nőies egy fiú fiúsabb. Ha mindkettő stimmel akkor megvan a vonzalom és tetszenek egymásnak a felek. Ha szép az arcod vagy ki tudod hangsúlyozni a szép részeket egy kis sminkkel akkor akármilyen hosszú lesz a hajad tetszeni fogsz a fiúknak:)

Stílusban akkor próbáld a laza de kicsit sportosabb vonalat követni. Itt a tavaszi használd ki a színeket:) Nem kell bugyirózsaszínben pompázni hogy lányos legyél elég ha egy kicsit figyelsz az összhangra . Viselkedésre pedig ne haverkodni akarj. Tudom könnyű azt mondani de ha minden fiús dologban benne vagy amit általában fiúk tesznek akkor csak egy jó haver leszel a sok közül. A kiszemelt fiúval meg próbáld tudatni hogy te nem csak a haverja akarsz lenni. Egy hosszabb pillantás,egy kedves mosoly neki vagy egy érintés és biztosan nem maradsz számára észrevétlen:)

Minden kezdet nehéz de egy kis változás muszály lesz ha komolyabb kapcsolatot szeretnél:)

L

2016. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
11%
én kifejezetten szeretem a fiús lányokat, de ahogy írták már, legyen egy kis nőiesség is benned, mert különben inkább mást választanak helyetted...
2016. máj. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
tudod a fiúk lányokkal akarnak járni jobbara nem fiúkkal... baromi taszító ha fiús egy lány... en is lepacsiznek vele röhögnek vele de sose járnék vele... egy lány legyen nőies.. persze túlzásba se jó esni mert az menő ha egy lány vagány de a haja legyen hosszú oltozzon lánynak....
2016. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!