Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak valahol rendes tizen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak valahol rendes tizen éves lányok akik szépek is és esetleg járnak konditerembe is (+szűk ruhákat hordanak)?

Figyelt kérdés
komoly válaszokat légyszives
2016. máj. 14. 23:15
 1/9 anonim válasza:

Pasz én igaz 22 éves vagyok de van egy 16 éves lány ismerősöm, aki tiszta gáz, ahogy viselkedik, azt hiszi, hogy mert ő minden hétvégén disco ba jár, napi 2 doboz cigit, elszív, és kb. mindenkivel lefekszik, és szerinte ez a menő úgy beszél róla mintha semmi nem lenne, ja és hozzá teszem, hogy nagyon nem szép, tiszta pattanás, és avval sem kezd semmit, a haja mint a tollseprű, semmit nem ad magára, és ha közelébe vagy szinte messziről dől belőle a pia és cigi szag keveréke, na ez már valami régebben sokkal rendesebb lány volt mint most!

És még megkérdezi, hogy miért nem foglalkozok, már vele annyi, hát nah nem is tudom ugyan miért nekem ez undorító, és hozzá teszem hogy messziről rokonom, tehát semmi olyan nem volt köztünk, meg nem is lenne nem tudom ,hogy ezen mi a menő, de ez k**va gáz, jó nem vagyok prűd meg ugyan én is járok disco néha ugyan berugik az ember, igaz cigizni nem cigizek!

Nekem van munkahelyem és dolgozok, ennek a lánynak viszont semmi szülei, eltartják úgy ahogy bírják bár, anyja többször mondta, már neki, hogy ez így nem oké, mondjuk rá sem hederít, de az anyja is olyan semmilyen nem is érdekli apja már rég otthagyta őket igaz ő is tiszta alkoholista még most is mert csak pár sarokra költözött odébb tőlük, egy alkoholista lecsúszott nőhöz!

Iskolát már tavaly otthagyta munkahelye nincs, nem tudom mi lett vele de régen nem volt ilyen elég bemennem hozzá a szobába kb 10 percre és ha kijövök onnan kb ami rajtam volt ruha mehet a szennyesbe mert olyan büdös pia cigi szag van bent hogy az nem igaz, ja és hozzá teszem, hogy minden nap a kocsmába lóg!


Egyébként bocsi a hosszú szövegért e ezt le kellett írnom, ez lesz a következő generáció, hát ehhez nem is tudom mit hozzá szólni, de tényleg!

2016. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Egy elérhetőséget adnál ehhez a csajhoz, egyes? :DD
2016. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már bocs de nem ez volt a kérdésem
2016. máj. 14. 23:46
 4/9 anonim válasza:
#2 első vagyok igen, egy kis faluban lakom, és ő is itt lakik, igen annyit elmondok, hogy Tomajmonostora, biztos, nem lesz ismerős
2016. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már az életét leírtad akkor mán küldj róla egy képet is:DD
2016. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bárhol találsz de nem ilyen iq bajnok kell nekik.
2016. máj. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs de en nem hordok szuk ruhakat. Amugy mondanam h vannak ilyen lanyok de igy nem mondhatom :P

16/l

2016. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7 én is pont ezt akartam írni :)
2016. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a WestEnd- ben
2016. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!