Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen a nemi beállítottságom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nemi beállítottságom, ha vonzónak tartom azoakt a fiúkat, akik beöltöznek nőnek és egyebek?

Figyelt kérdés

2016. máj. 19. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
őőő hát lány vagy?
2016. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biszex talán....
2016. máj. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
bocsi igen lány vagyok
2016. máj. 19. 21:51
 4/10 anonim válasza:
93%

crossdresser srác vagyok és exbarátnőm ugyanígy volt, aztán ki is derült, hogy van benne bi hajlam.. Első exemmel úgy jöttem össze, hogy tudtam, hogy biszex, és őt is vonzotta a női ruhás dolgom.

De szerintem ezen ne stresszelj, kedves kérdező, ettől még nem leszel automatikusan biszex, sőt nem is kell kategorizálni magad. :)

21/F

2016. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. :)
2016. máj. 21. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
A szó, amit keresel, a b_uzi. Tökéletesen mindegy, hogy hívod, találsz valami hangzatos, divatos nevet, a lényeg ez.
2016. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosítani kellene.


Ha kell egy kicsi show-nak, hogy hazudjon neked, aki elcsábít, azt inkább csak szexuális fantáziának mondanám, és abszolút átlagos. Főleg fiatal korban erősebben megjelenő igény - az életkorodról semmit sem írtál - utólag a poligámabb jellemeknél marad meg, a többiek "csalódni" szoktak benne.


Ha a femininebb pofikájú srácok tetszenek, azt sem mondanám semmi extrának. Privát szférában sokkal szexibbek, mint a mainstream férfi ideál, ami puszta tény. Egyszerűen csak az a típus tetszik a férfiak közül. Tudod, a férfi "mind egyforma", de vannak, akik egyformábbak :)


Ha 100.0% bizonyossággal érdekel a nemi beállítottságod, biztosan eldönteni úgy tudod, ha le is fekszel az egyikükkel, aki tetszik, és 2-3 héttel később egyszerűen csak érezni fogod, tényleg ő kell-e, és ha igen, mi az, ami fontos benne. Tipp gyanánt, amikor majd levetkőzik a srác, a ruhája - mint tényező - már biztosan nem lesz jelen.

2016. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!

Utolsó előtti, te pedig nem tudom, mire válaszoltál, de köszönöm, hogy próbálkoztál..

2016. máj. 22. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Ezt úgy hívják, hogy "beteg".
2016. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
#9: Helyesebben: téged úgy hívnak, hogy beteg. Kezeltesd magad!
2016. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!