Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlag fiú egy magas lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlag fiú egy magas lánnyal?

Figyelt kérdés
Sziasztok 190cm magas lány vagyok. Sokszor úgy érzem hogy a fiúk azért nem közelednek hozzám mert magasabb vagyok náluk. Pedig engem nem zavarna, ha alacsonyabb párom lenne :'( jól érzékelem, higy ezért nem közelítenek, vagy túlgondolom?

2016. máj. 28. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
lehet, sok oka van. Bár én örülnék egy magasabb barátnőnek :D mondjuk csak 7 cm-el vagy magasabb :D
2016. máj. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, mert a legtöbb lány mindenképpen magasabb barátot akar, és gondolják, te sem vagy kivétel. Na meg sok fiú sem akar nála magasabbat.


Nálam ez nem gond, mert 196 cm vagyok, így alig van magasabb lány (az se zavarna), és a 180-190 centisek a célcsoportom :D

2016. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos,az én iskolámban van egy nagyon aranyos pár,akik régóta együtt vannak.Igaz,nyitott kapcsolatuk van,de szeretik egymást.Pedig a srác 165,a lány olyan 175-180(inkább) lehet.Szóval nem mindig számít a magasság:)
2016. máj. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég valószínű,hogy ezért nem közelednek.

Már csak a remek női felfogás miatt is,hogy a srác mindenképp magasabb legyen.

2016. máj. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 $$$$$ ***** válasza:

Hát engem nem nagyon zavarna :)

Mivel 201 cm vagyok :") . :D

15/F ( nemsokára 16 )

2016. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az mindegy, én 175 vagyok és volt már 196-barátnőm
2016. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha randiznánk, én kérnélek, hogy magassarkút is vegyél fel. :)
2016. jún. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!