Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Kicsit viszahúzodóbb fiúk válaszára lennék kiváncsi elsősorban.

Ha tetszik nektek egy lány, és ugy veszitek észre hogy a lánynak is tetszetek miért nem mertek kezdeményezni nála? Mi ennek az oka ha semmit nem mertek lépni ez ügyben? Mitől féltek?

Csak a normális válaszokra vagyok kiváncsi.

18L


2016. máj. 29. 18:03
 1/5 anonim válasza:
77%

Régebben volt egy hasonló esetem(ciú szerepében voltam)

Annyi a lényeg hogy tetszett egy lány és gyakran beszélgettünk meg minden, közös élmények. Minden nap találkoztam vele akár akartam akár nem

2016. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mert visszahúzódóbbak vagyunk?
2016. máj. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

- Talán nem adtál a srácnak egyértelmű jeleket.

- Önbizalomhiány

- Félelem a visszautasítástól stb..

Annyi oka lehet annak hogy nem lép,lépj te. Egyáltalán nem gáz ha a lány kezdeményez,a visszahúzódóbb fiúk még szeretik is :)

17/F

2016. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! :)

#3: a tied külön köszi, tényleg hasznos volt :) remélem a srác aki tetszik ugyanugy gondolkodik mint te...

2016. máj. 29. 18:15
 5/5 anonim válasza:

(bocsi, itt veletlenul elkuldtem)

Szóval tök jó viszonyunk volt, de a baj mégis ott volt.

Láttam hogy több fiúbal is beszél facen és azt mondta h azok a barátaik. Na most ugye ezt ki hiszi el, én meg mondtam magamban h akkor hagyjuk a francba. Aztán még egy évig így ment h néha kötekedett, beszélgettünk,

szórakoztunk, de végig ugyanúgy vettem észre,hogy van neki jobb is helyettem és bevallom, fostam megkérdezni. Mondjuk lehet, hogy kölcsönös volt ez, mert lehet kicsit nagyképűbek hangzik, de sokak szerint helyes vok, és a barátnőivel is jóba voltam, és ő is látta ahogy beszélgetek velük, meg pár más lébnyal is de többnyire ismerte őket. Lehet ő is így érzett. Nem lett belőle semmi. Egy év utéb többet nem láttam. Igen, tudom, én vagyok a hülye, a fiúbak kell kezdeményezni, de tényleg szar volt így.

2016. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!