Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy talalhatnék meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talalhatnék meg egy angol fiút?

Figyelt kérdés
Multhet penteken fel szalltam a vonatra es oda jott hozzam egy angol fiu. Nagyon tetszett imadtam a stilusat aranylag tudok angolul szoval beszelgettunk es folymatosan azt mondta hogy gyonyoru a szemem es aztan megcsokolt nagyon aranyos volt de a nevere nem emlekszem. Talan Londoni es pestre jott felpar napra. Mint mar irtam nem emlekszem a nevere de azt hiszem Luke vagy Lucas fogalmam sincs. Voros haja volt joo borostas kb. 20 ev korul lehetett a nyakan (igen a nyakan huha) volt egy piercing es ah. Olyan deszkas stilusa volt szoval szamomra tokeletes. En felirtam a telefonjaba a nevem de gondolom nem konnyu megtalalni engem mivel o angol.. en hogy tudnam ezekkel az adatokkal ot megtalalni?

2016. máj. 30. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Oo kerlek valakii :(
2016. máj. 30. 18:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ő nem keres akkor halott ügy.
2016. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valoszinu o is azert nem talal amiert en ot nem?
2016. máj. 31. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:

'En felirtam a telefonjaba a nevem'


És a számodat is? Mert ha igen és nem hív akkor nyilván nem érdekled. Ha meg csak a nevedet írtad bele mégis honnan kéne megtalálnia még ha akarna is?


'de gondolom nem konnyu megtalalni engem mivel o angol'


Teljesen lényegtelen ebből a szempontból a nemzetisége.


'en hogy tudnam ezekkel az adatokkal ot megtalalni?'


Ezekkel sehogy.

2016. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A szamomat nem. Ha meg beirja a nevem akkor nem dob ki rogton mivel londonba el es egy kozos ismerosunk sincs igy csak valahol elveszve vagyok a sorba. Ezert nehez
2016. jún. 2. 14:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Roppant nehéz, de nem lehetetlen... Igazából csak 20 millió profilt kell átnézned... Már, ha face-en keresed.Még, ha magyar lenne talán megtalálnám neked, így kicsit privátabb, ha viszont a nem privát dolgok is érdekelnek, közzéteszel egy videót, amelyben keresed, hátha eljut hozzá.
2016. jún. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!