Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondolnátok, ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok, ha valaki 3 hét őszinte beszélgetés után kitöröl az ismerősei közül?

Figyelt kérdés

Mint már említettem, három hete megismerkedtem, itt a gyakorikerdesek.hu-n egy szerintem nagyon kedves sráccal. Minden este beszéltünk facebook-on. Elmondtam neki a titkaima ő is nekem, bár nem tudom nem-e kamu volt a részéről. Már a barátaim is felfigyeltek arra, hogy belezúgtam. Kedden megkérdeztem tőle, hogy beszélget-e más lányokkal hasonló jellegű témákról. A válasza pedig az volt, hogy rajtam kívül 2-vel. Megbeszéltünk egy találkozót, amit tegnap lemondott. Arra a kérdésemre, hogy mi történt, miért nem ír, ha elolvasta az üzenetemet csak annyit mondott: "Szia

Hagyjuk ezt a beszélgetést.

Ijesztő volt ez nagyon, hogy ennyit írtál" Utána letiltott. Mit tegyek? Előre is köszönöm a válaszokat. 18/L



2016. jún. 25. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a telefonszama, akkor hivd fel, de nem hiszem, hogy felveszi. Semmit nem tudsz tenni, csak felejtsd el. Gondolom, csak elfoglaltsagnak kellettel neki.
2016. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beparázott! Vagy talált más lányt. Keress te is mást, tudom nehéz! De jobbat érdemelsz! Sok sikert! ;)
2016. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem érdekled. Egyébként elég beszari gyerek lehet. Mégis mit írtál amiért így megijedt?
2016. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak annyit írtam, amit már említettem. Rákérdeztem a lányokra.
2016. jún. 25. 18:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet valamelyik titkod ijesztette meg ... De ezt csak ő tudhatja.
2016. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, mi baja lehet, de nem válaszolt.
2016. jún. 25. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtad volt 2 másik lány is akivel így volt. Valószínüleg az egyikkel összejött neki a dolog aki szebb vagy csak jobban kedveli.
2016. jún. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%

Szerintem csak jatszott veled.Lehet hogy latta azt h te tobbet szeretnel tole mint baratsag ezert beparazott es igy akart veget vetni ennek az egesznek.

17/L

2016. jún. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!