Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 évesen barbizom, és kis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen barbizom, és kis műanyag állatkákkal játszom. Nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Tegnap átjött hozzánk az a fiú aki tetszik nekem, és véletlen leborította a polcot amin az a doboz volt ahol a barbikat és a műanyag állatkákat tartom. Kiborult a doboz, és meglátta. Nem mertem neki bevallani, hogy még játszom ilyenekkel, ezért azt mondtam, hogy a húgomé. A mai 14 évesek már tűsarkúban szaladgálnak a pasik után, én meg még barbizom. Nagyon gáz? Elmondjam neki az igazat?
2016. jún. 30. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, tök cuki:3
2016. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Még gyerek vagy!! Ez normális és nem gáz! :3
2016. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem ,tulajdonképpen ez szuper!

Én 16 éves létemre unalmamban néha még előveszem a dinóimat :3 :')

2016. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ,de cuki. :DDD


Ha a barátnőm Barbizna ,akkor nem lenne bajom vele (bár picit vicces :DDD).

A baj akkor lenne ,ha nem lenne nyitott amúgy párkapcsolat terén és nagyon nagyon gyerek módon gondolkodna.

2016. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Ez aranyos:3

Jo hogy nem vagy olyan mint a többi korodbeli lány:)

2016. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is 14vagyok és néha én is játszom a barbikkal. Igaz már nincs sok mert anyukám oda adta az ismerőseinek (mert én már nagy vagyok hozzá) akiknek kisebb gyerekeik vannak de a kedvenceimet meg akartam tartani minden áron.
2016. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
Én vagyok az egyetlen fiú itt aki szerint ez gáz? :O szerintem a 90% azért az én véleményemet osztja
2016. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#7: Tudod a mai világban azoknak a "qwa anyát" akiknek a nemi életük 10 éves korukban a frankón van és ki is akarják magukat élni (egészséges esetekben higiénikus módon). Amivel semmi gond amúgy,csak abba a a bizonyos "mai világban" akit a szex is érdekel az egy gonosz ember.


Ezt hívják sztereotípiának.

Annak ellenére ,hogy olyan természetes dolog ,mint az étkezés.

2016. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
# 7 , hmm..Biztosan unalmas vagy :3 Mint látod ,jelen pillanatban a válaszadók közül te vagy az egyedüli ,te eretnek ,mindjárt felgyújtalak! :@ xD Na,jó ,nem. Végtére ez is egy vélemény...De szerintem az a gáz,ha úgy gondolod, egy gyermek nem játszhat játékokkal. ._.
2016. jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8-as vagyok:


Úgy értem 10-en éves korukba ,tehát 14-19 között.

2016. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!