Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol szoktak a 16 éves lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szoktak a 16 éves lányok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ha a bulit kizárjuk.


Mert már picit zavar, hogy engem senki sem vesz észre, és levegő vagyok. Tudom hogy nem vagyok egy hétszépség, de nálam csúnyábbnak is van barátja \._./



2016. júl. 1. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Cry here: \_/
2016. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Bárhol!

Ezt a helyzet adja,hogy alkalmas-e,de akár az utcán is

2016. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Gyakorin.. XD facebookon, tumlr-en, tinderen, élőben..

17F

2016. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Arra már gondoltál, hogy TE mész oda valakihez?

Akár csak egy kicsit beszélgetni.

Tudod: egyenjogúság...

2016. júl. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Gyakorin.
2016. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most komolyan. Szerinted egy fiú hogy reagálna ha egy magamfajta csak úgy odamenne hozzá? Nem akarok bunkó, vagy flegma elutasítást kapni. És szerintem még ha jól néznék ki sem az én dolgom lenne kezdeményezni.
2016. júl. 2. 08:24
 7/15 anonim ***** válasza:
Rakj ki magadról facebookon vagy bármilyen internetes oldalon provokatív képeket és maguktól fognak menni.... vagy csak legyél szimplán ribizli és akkor is majd csak ugy futnak utánad....
2016. júl. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

"sem az én dolgom"

Pedig PONT ERRŐL szól az egyenjogúság!

Menj csak oda nyugodtan, és beszélgess. Ja, hogy akkor kaphatsz visszautasítást is... na igen. 100 fiúból talán 3 is vissza fog utasítani.

Míg a fiúk 1000 lány közül 997-től kapnak minősíthetetlenül durva, goromba és megalázó visszautasítást.

2016. júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
ember, hallottál már te olyanról hogy: szokás, és illem? ez úgy illik hogy a fiú kezdeményez. a kérdező dilemmája teljesen jogos
2016. júl. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"úgy illik hogy"

NEM!

Változik a világ... ez CSAK addig illett így, amíg NEM volt egyenjogúság.

Ma már NINCSEN ilyen illemszabály! Ez az egyenjogúság fontos része!

2016. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!