Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A világos szőke hajam miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világos szőke hajam miatt nem merek barátnőt keresni. Ha atfesteném tetszenek valakinek?

Figyelt kérdés

Most nem tudom hogy az arcom miatt van-e hogy nem tetszem senkinek vagy a túl szőke hajam miatt... bár tuti mind2.


Egyfolytában azt olvasom hogy a fekete hajúak jönnek be nekik meg a barnák....

Meg hogy ha már ő is szőke akkor ne legyen a barátja is szőke.


Nem is merek próbálkozni senkinél mert elutasításának.


Hogyha gyakran festenem fekete vagy barnára akkor több lánynak tetszenék?


Melyik a jobb kék szemhez?


Adjatok tanácsot.. nagyon szeretnék barátnőt,de sosem volt még.

17/f


2016. júl. 6. 21:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egy szép pink vagy zöld hajjal több esélyed lenne.
2016. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a GYK-n összejön a tinitársadalom legalja, és olyan baromságokat talál ki, mint hogy ő csak olyan pasival jár, akinek a jobb szemöldökének a balról nézve huszonkettedik szőrszála felfelé göndörödik, attól még nem kell azt hinni, hogy a legtöbb csajt érdeklni az ilyesmi... egy átlag csaj sok minden alapján dönt, de a hajszín pont a legutolsó szempontok között van. Mint ahogy egy átlag srácnak is mindegy egy csaj hajának a színe.
2016. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond a szoke hajaddal?Szetintem semmi nincs vele.

Tok szexy tud lenni egy szoke srac,nagy kek szemekkel:)

Ne akarj megvaltozni senki kedveert sem.

Egyszer neked is eljon az idod,mint mindenkinek:)

Szerintem ne valtoztasd a hajadat:)

15/l

2016. júl. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaj.Jó az úgy biztos nem a hajad színe a probléma főleg hogy a szőke haj álltalában sokaknak bejön. 16/l
2016. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt felejtsd el! A hajszín az utolsó utáni szempont.
2016. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt hallottam, hogy a csajok a világos hajúakat szeretik.
2016. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy a hajad legyen az oka. Az én hajam szinte fehér és soha nem volt gondom a lányokkal. Nem a hajad miatt kell szeretnie. Próbálkozz bátran. ;) 18F
2016. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%
A világos szőke haj nagyon cuki :D 15l
2016. júl. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Embeer:D hova fajulnak itt a dolgok.:D Szóval, most akkor az van, hogy szőke a hajad és kék a szemed és ez neked nem tetszik?:D Tehát, úgy nézel ki, mint a legtöbb lány álompasija, igen, többek között az enyém is és te hisztizel és át akarod festetni a hajad?:D Szerintem igyál egy kakaót és beszélgess lányokkal, majd rájössz, hogy milyen jól jártál te:D 16/l
2016. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én egész eddigi életemben úgy gondoltam nekem a sötét hajú/szemű fiúk jönnek be, erre az első személy akibe könyékig beleestem egy világos szőke, kék szemű fiú, szóval, ennyit erről...
2016. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!