Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyának tartom magam. Sokan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyának tartom magam. Sokan álítják hogy azért mert 15 vagyok. Hogy legyek jóképú? Hajviselet/frizura? Izmok/kinézet? Mi lehet a hiba? A horoszkóp függőknek:Skorpió (vagyok)

Figyelt kérdés

15 éves fiú lennék.Sok lánynál próbákoztam.Az utolsó barátnőm kb 2011-ben lehetett...(volt 2015-ben is egy fb kapcsolat...de hát még csak nem is öleltem meg a lányt soha.)

Igen romantikusnak tartom magam,bár azért önbizalom hiányos vagyok egy kissé.

Írtam verseket is az éppen aktuális lánynak,de nem mutattam meg mindegyiknek.(Nem szoktam cserélni a partnereim...azért váltok mert egy sem jön össze.)

Valamint elkezdtem edzeni is.Már kb fél éve nyomatom.

A legrosszabb hogy az iskolában sem foglalom el a menők közt a helyem,és még otthon is piszkálnak sokat.Van hogy külsőmmel is.

Jelenleg zongorázni/trombitálni tudok.Dobolni még tanulok.

Visszatérve a lányokra.Már külsőleg szinte alig van elvárásom,ha belűl egy aranyos lány lenne az illető.

Sajnos ők is visszautasítanak.Szerintem feladom a barátnő keresését,és betemetkezem a gépek világába.Ezek után,lehet hogy a tini korszak miatt,de a kűlsőmet hibáztatom,de talán nem azzal van a baj...hanem csak szimplán magammal. :/



2016. júl. 10. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Oh szegénykém. Kur@ára sajnállak. Ráérsz még egy komoly barátnőre, de azért sok sikert... Folytasd a dobolást. R.I.P. Nick Menza
2016. júl. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Menj el katonának az

embert farag majd belőled.

2016. júl. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Annyi az egesz,hogy meg nem talaltal megfelelo lanyt. Ugyis lesz majd valaki,de mi a loszarert kell ennyire elsietni?? Olyan sok idod lesz meg erre. Tanulj inkabb,az okos fiukat szeretik a normalis lanyok :) (a normalis az olyan,aki nem penzert es szexert van egyutt a pasival ;) )

Arra nem gondoltal,hogy rossz helyen keresgelsz,egyebkent? :) a leirtak alapjan nem vagy a tipikus diszb*zi,akibol manapsag olyan sok van. Hasznald ezt ki,majd lesz valaki,aki ertekelni fog ;) (ezt lanykent mondom neked,igazam van,hidd el :) )

2016. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"feladom a barátnő keresését" Ne akarj nevetségessé válni, 15 éves vagy. A te korodban nem csoda, hogy nem jön össze egy komoly kapcsolat, Megsúgom, hogy 18 évesen sem fog :'D

Most még épp elég az ha csak udvarolsz valakinek, elmentek együtt ide-oda és jól érzitek magatokat.

És igen, ebben a korban mindenkinek vannak kétségei a kinézetével kapcsolatban. De épp változol, ezt nehéz megszokni.

Csak sportolj továbbra is, az ad egy kis önbizalmat és mire találsz egy normális lányt jó sportos leszel. Az meg hogy hangszeren játszol, szintén jó, fejleszd magad amiben csak tudod. És inkább ezekre koncentrálj, mint a csajozásra.

2016. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát iylen fiatal korban kb az összes lány csak a külsőt nézni és ha nem vagy jóképű kevés az esélyed de pár év múlva változni fog a dolog egy 20 éves lányt már nem csak ezzel lehet megfogni úgyhogy legyél türelmes majd lesz barátnőd egyszer
2016. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Legyél vicces és laza.Plusz 16 éves korig nem ajánlom a csajozást.
2016. júl. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia. Először is 15 éves vagy. Most ha vannak barátaid, foglalkozz velük, és értékeld a barátságukat... Stb...

- Ha nekem vki írt volna már verset...(akkor is ha nem kaptam volna meg), nagyon boldog lennék...

- Önbizalomhiány?! Ugyan azt meg minek? ;)

- Miért bánod, hogy nem vagy a menők között? Hiszen ez azt jelenti, hogy más vagy, mint ők, és egy kicsit titokzatosabb is. Hidd el , hogy azok a fiúk,akik az élen vannak, általában nem a normális lányokkal lógnak. Vagy igen? Gondolkodj el rajta!

-Otthon is piszkálnak a külsőd miatt? Sajnállak...Nem tudom milyen család az ilyen... Ők biztosan tökéletesen néznek ki, azért mondanak neked ilyeneket...

- Ne hagyd abba soha a zenélést, hiszen ez az egyik legjobb szórakozás és kikapcsolódás, illetve gyógyírként is szolgálhat...Amúgy én is zongorázom... :) De egyszer majd dobolni is lehet, hogy megtanulok.

-

2016. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!