Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudok barátnőt szerezni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok barátnőt szerezni. Mit csináljak? (Többi lent) 18/F

Figyelt kérdés
Nem vagyok se ronda se lúzer. Többen is mondták már azt hogy jól nézek ki. Mikor megtudták hogy még nem volt barátnőm teljesen ledöbbentek, azt mondták hogy simán lehetne. A gond ott kezdődik hogy már érdeklődtek lányok irántam, de él egyszerűen nem tudtam megnyílni előttük, és inkább hagyták is a próbálkozást. Hívtak is már buliba de egyszerűen az nekem való, ott sem jártam sikerrel. Úgy vagyok vele hogy felesleges is ráírni egy lányra mert tudom ha találkoznánk akkor ott is szintén sikertelen lennék. Egyszerűen nem megy, félénk vagyok nem tudok velük beszélni...

2016. júl. 11. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Sajnaltatod itten magad.. Chh :DDD

Es legalabb csok vagy valamiben volt mar részed?

2016. júl. 11. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Menj el valamilyen színjátszóba, drámás csoportba. Ott tudod fejleszteni a kommunikációs készségeket. Plusz sportolj valamit intenzíven, az farag a jellemen és külsőn.
2016. júl. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Ronda vagyol?
2016. júl. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18/l

Ha gondolod megbeszélhetjük .

2016. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!:D Ne akarj görcsösen barátnőt, próbálj meg kicsit fesztelenebb lenni, add magad és menni fog.:D 16/l
2016. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En meg pont szinte csak buliba szoktam csajozni, epp mer ott tok ecceru, joo azért mashol is szoktam, mongyuk önbizalom nelkul nem is fog menni 15f
2016. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni, az igazi akkor szokott eljönni, amikor nem is várja az ember.
2016. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Facebookon vananak ilyen társkeresési oldalak.

Érdemes lenne ahhoz csatlakoznod ,vannak elég vicces alakok is.

Szórakozásból is jó,meg lehet hogy megtalálod ott az igazit.

Szerintem csatlakozz egy csopihoz!

Vesziteni valód nincs ,legalább jól szórakozol.

Sok sikert és jó nevetést! ^-^

2016. júl. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!