Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mi lenne az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi lenne az első benyomásotok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel találkozol egy fiúval,beszélgettek stb,na most azt vetted észre a fiún hogy: Csúnyán beszél(csak "enyhén")

Nem foglalkozik mindennap a számitógéppel

Nem cigarettázik

Tisztelettúdó

Jó humorérzéke van

Kicsit sovány(De próbál

tenni ellene,pl:edz)

A bütykei kivannak száradva,ami néha "szép is" pl

akkor nincs kiszáradva,de néha eléggé csúnya is

(De kenni krémmel)

Kicsit bunkó

Picit félénk ha több idegen ember között van

Informatikus szakkon van (és félév után fogja letenni a szakmát

de e-mellett nem látszik rajta hogy "foglalkozna sz.gépekkel")

Van önbizalma.

.

.

.

.

.

.

.

.

Szóval ez én vagyok..ezt a kérdést azért írtam,mert kezdem úgy érezni hogy talán ezek a "dolgok" miatt nem jönn össze egy lány..vagy szimpla spanság.

(Sajnos nincsenek lány ism,max 5)

15/f...


2016. júl. 13. 00:46
 1/5 October15 ***** válasza:
Az megvan, hogy ebben nem kevés paradoxon van? Amúgy mi az a "szakkon" nem mellékesen 15 évesen aligha vagy bármilyen szakon.. :D + Ezeket mióta veszik csak úgy észre az emberen?
2016. júl. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl.ha dumalnak rola
2016. júl. 13. 01:00
 3/5 October15 ***** válasza:
Ja én pl pont arról szoktam dumálni, hogy "te figyelj már a poénjaim 33%-a rasszista, 33%-a loli a maradék pedig szimplán qrva morbid." Mondjuk tényleg erről.. de én kretén vagyok ráadásul japanologia hallgató.. Normális társaságban nem beszélsz ilyesmiről.. XD
2016. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat valoszinuleg azert,mert olyan lanyokkal beszelgetsz,akiket ez nem erdekel :D Ember, csak meg kell talalni a megfelelo lanyt :D az,hogy nem jott ossze eddig mondjuk 3 csaj,akiknel probalkoztal, na bumm. Es mi lesz most?? Semmi. Keresel tovabb. 15 evesen aztan annyira fontos am,hogy baratnod legyen :D Amugy szerintem a bunkozast el kene felejteni,ha normalis csajt akarsz. Legalabb is en gyulolom,ha a pasi bunko. Amugy nincs veled nagy gaz,csak rossz helyen keresgelsz :D nem kell am ketsegbe esni 15 evesen,basszus :D
2016. júl. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mire ennyi tulajdonságodat megismeri egy lány, az már rég nem első benyomás lesz.

Az első benyomás mindössze 3-4 perc.

2016. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!