Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok nekem segíteni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem segíteni, tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Szóval 16 éves vagyok, 165 cm, 62 kg. Váll fölé érő barna hajam van. Barna szemem. Szeretek beszélni, be nem áll a szám, de szeretek másokat is meghallgatni. Alapvetően mosolygós vagyok, csak aki ismer, annak mondom el a problémáimat, de mindig egyedül oldom meg őket. Gyűlölöm, ha sajnálnak. Nagyon ragaszkodok ahhoz, akit szeretek. Szeretek olvasni, zenélek, a komolyzenét szeretem. Imádom az irodalmat és nem a tiniponyva szintjén. (Most épp Mesterségem a halált olvasok.) Régies vagyok talán, de nem egy üveg savanyú uborkához hasonlítok, nyitott vagyok az új dolgokra. Fontos a kultúra a számomra. A napjaim nagy részét a zeneiskolában töltöm. Van egy kutyám, nagyon szeretem az állatokat. Versenyszerűen lovagolok. Nem tartom magamat csúnyának, inkább átlagosnak. Viszont nem nagyon találkoztam még olyan fiúval, aki érdeklődést mutatott volna. Szerintetek min kéne esetleg változtatnom? Jelenleg a zene az életem, abból nem engedek.

2016. júl. 13. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell változtatnod magadon. Jó vagy ilyennek amilyen vagy. .:)


23/F

2016. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kivancsi vagy es van kedved (de csak akkor ) akkor kuldhetsz privatba kepet magadrol. Mert szep es jo amiket leirtal de hogy pontosan az arcod milyen azt nem tudom elkepzelni. De mielott elkuldened gondold vegig. Mert en eleg oszinte vagyok. Es ha felsz hogy negativ valaszt kapsz ne is kuldj kepet! Mert en megmondom a tutit😂jah es mielott meg azt hinned hogy pedofil vagyok elmondanam hogy en is 16 eves lany vagyok😂😃
2016. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hali :D én is csajszi vagyok csak egy évvel idősebb :D

Hasonló érdeklődésű vagyok, csak kicsit reál beállítottságúbb, olvasni , zenélni én is imádok, és kb egy néhány hónapja én is azon a szinten voltam hogy nem igazán pászolnak hozzám a mai fiúk (én az 1920-30-as évek férfijaiba vagyok/voltam szerelmes :DDD Gatsby 4ever) ám egyszer elmentem bulizni a barátaimmal (nem vagyok nagy partyarc ez is inkább ilyen kocsmázós eset volt) és ott megismertem egy fiút aki elég más tipus mint én, nem szeret olvasni, és nem igazán pászol az izlésünk sem , elmentünk randizni és annyira egymásra hangolódtunk hogy már egymás mondatait fejezzük be, de továbbra is annyira eltérőek vagyunk hogy hihetetlen :D ja azt kihagytam hogy lassan 2,5 hónapja járunk :D az élet útjai kifürkészhetetlenek :) Tehát ne mindig a pontos tükörképedet keresd egy fiúban, légy nyitott mert ha eltérőek vagytok még tanulhattok is egymástól és sokat fejlődhet az egyéniséged és a világlátásodat tágíthatod. Légy laza és nyitott , Carpe Diem , yolo stb :D

2016. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!