Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Holgyek valaszat varom egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Firedoom kérdése:

Holgyek valaszat varom egy igen sokat ismetelt, de meg meg nem valaszolt kerdesre! (? )

Figyelt kérdés

A szokasos menjel "buliba" es ennyivel le van tudva valaszok jelen esetben ertelmuket vesztettek. Eddigi sivar eletem soran jo ha 5szor voltam barban vagy kocsmaban es nem is nagyon vonz a dolog. A kisebb tarsasaggal beulok egy nyugis helyre sokkal inkabb az en vilagom.

Az iskola az szinten egy nepszeru valasz ezert felesleges megint leirni. Aki ott lelt ra a szerelemre annak nagy gratula, de nalunk az infos es a gepesz fiuk vannak tulnyomo reszben.

Tehat hol talalhatok normalis lanyokat? Jo ez igy nagyon klise... Hol talalhatok nyugis, de nem energia vampir lanyokat akik kepesek hasznalni az olyan regi es elfeledett praktikakat mint a kommunikacio vagy ha nagyon sokat kerek akkor beszelgetesre is kepesek (Ez egy picit bagoly mondja verebnek efektus, de elnezzuk) 19f



2016. júl. 17. 01:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Egy probat talan megerek:d
2016. júl. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kávézókban,parkban
2016. júl. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 OldszatyorHand válasza:
65%

lov.hu, nézz szét

Az a problem hogy élőben nem olyan bátrak az emberkék, de a netetn bármit megtörténhet. ;-)

2016. júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Renesmee98 válasza:

Jaj, annyi lány van ilyen helyzetben mint te és mindegyikőtök a csodára vár... Tenni kell érte valamit! Menj oda a lányokhoz akik tetszenek (de ne úgy hogy "szia teccel" hanem valami értelmes dologgal valami általánossal hidd el tetszik nekünk a magabiztosság), gondolj arra amikor odamész hogy tuti bukta és akkor nem is csalódsz és lehet hogy összejön!! :)

Ahol tudnál: bárban, vagy éppen az utcán vagy ilyen nagyobb rendezvényen társkeresőn(nem ajánlom...).

Sajnos ez tényleg könnyebb lenne ha járnál társaságba de így sem lehetetlen! Csak hajrá! :)

2016. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akar itt is :D

Vagy ha sokat buszozol, akkor ott is lehet ismerkedni ;)

2016. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez vagyok, amit leirtal, igy talan jobban bele tudom elni magam a helyzetedbe. En sem jarok minden heten tobbszor bulizni, suliban szinten nem igazan lehet ismerkedni, viszont az elozo valaszolok jo tippeket irtak. En afele "nyugis" tipus vagyok, szoval szivesen jarok pl termeszetbe, kavezokba, pizzazni a baratokkal, ilyen "igenyesebb" helyekre, ha mondhatom igy. Ha van valami hobbid abbol is kiindulhatsz, illetve akarmilyen nagyobb rendezvenyen lehet ismerkedni, nem feltetlenul rock koncertre gondolok vagy fesztivalra, de biztos van a varosdban valamilyen nyari rendezveny, esetleg strand. A legfobb hiba pedig az, hogy a fiuk nem mernek odjonni a lanyokhoz. Oke, ma mar a lanyok is kezdemenyezhetnek, de ha magambol indulok ki, nekem jolesne, ha odajonnenek hozzam, ha pl mar tobbszor is lattuk egymast esetleg egymasra mosolyogtunk. Merj kezdemenyezni es legy nyitott, hidd el rengeteg olyan lany van, mint amilyenre vagysz:)
2016. júl. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hat eleg nehez ez igaz. En is alig jarok ilyen ajulasig ivos helyekre...:D Hat nemtudom, nekem ami beugrott edzozerem/barmi sporttal kapcsolatos edzsek es hasonlok esetleg..? A kommunikacios keszseguk meg az embereknek rohamos melyrepulesbe kezdett szerintem. Nalam peldaul csak olyan rughatna labdaba, aki kotetlenul, es kifejezoen el tud velem beszelgetni barmirol. Annyi esetben volt mar, hogy ra kellett jonnom, hogy en viszem a hatamon a beszelgetest...szornyu es kinos mikor feldobod a labdat a masik meg szinten idezojelesen csak pislog rad.:D

17/l

2016. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7es: ez a legnehezebb dolog a vilagon! Kotetlenul elbeszelgetni akarkivel akarmeddig :O ennel csak egy nehezebb van: ha olyan temarol magyarazol amirol lovesed nincs xD

Mindig csodaltam azokat a nepszeru embereket akik kepesek orakig elbeszelgetni a semmirol es a hallgatosag megis imadja oket.

Az utcan csak ugy odamenni egy lanyhoz? Megvan az eselye, hogy mukodjon, de a vilaguralmi torekveseim is konnyebbek mint ahogy ez hangzik. (Ezeket a terveket mar elvetettem, vegso soron csak 2milliard analfabetat es kb meg egy milliard tehetsegtelen hulyet nyernek vele. Kell a fenenek!)

Busz szinten nem olcio mert lehetoseg szerint minden jarmuvet kerulok amit csak lehet, de a park az megoldhato. Ugyis van a varosban egy "parkocska", de ha az sem jonne ossze kitalalok egyeb alternativat a valaszokbol.

A netes ismerkedes meg sokszor nehezebb mint eloben. Teny, hogy batrabb vagyok es gond nelkul beszelgetek, de nem latom a masik reakcioit ezert egy ismeretlen szemellyen folytatott online tarsalgas enyhen feszelyez.

De ez is olyan mint a rantottam. Ha legyozom a kezdeti gatlasaimat es nem azzal foglalkozok ahogy kinez vagy milyen szaga van, hanem ha megkostolom es tovabb jutok a kezdeti hatarokon akkor mar mukodik a dolog.

Felreertes ne essek: random lanyokat nem szoktam se fozni se szagolgatni :P

2016. júl. 17. 22:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, en nem arra gondoltam, aki orakig beszel a semmirol.:) Es nem is olyan nehez szerintem, ha onmagat adja a fel, es erdekli is a masik velemenye/tortenete stb. az adott temaban...meg ha lovese sincs rola.:D

De szerintem neked ezzel nincsnek gondok ahogy latom, lokod a hulyeseget...en se szepirodalmi nyelven valo tarsalgasra gondoltam. Habar a netes beszelgeteseket a rantottahoz hasonlitani eleg fura...hahaha. :D

A park meg hasonlok jo alternativak, szerintem siman kezdemenyezz, mi lehet a legrosszabb? Max. nem jon ossze.

2016. júl. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Könyvtárban.
2016. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!