Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyi elég egy kislány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi elég egy kislánynak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.

Tegnap poénból és csak mert unatkoztam ráírtam egy (testileg érett) 14 éves lányra, hogy jó a se.gge. Nem szokásom ez, első és egyetlen alkalom volt a tegnapi! :D

Kíváncsi voltam a reakciójára, és meglepődtem, de nem küldött el a rákba, hanem elkezdett beszélgetni velem.. Kicsit később, mikor fogalmam sincsen miért, de előjött, hogy füveztem már, akkor az utána következő kérdés rögtön az 'És a lányokkal hogy állsz?' kérdés volt.

A csajt egyáltalán nem ismerem, csak látásból, ő sem engem.. De meglepődtem, hogy a fű és a se.gge dicsérése elég neki ahhoz, hogy megítélje életképes utódokat tudok-e neki termelni..


Nem akarok tőle semmit, mert érződik, hogy kislány még, de azért nem erre számítottam. :D

Ez minden ilyen korú lánynál így van?


2016. júl. 17. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég soknál így van, bár én 19 évesen ezt tapasztalom a te kortársaidnál is elég gyakran. Megfelelő mennyiségű alkohol után az én kortársaimnál is elég ennyi. :)
2016. júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Két kisgyerek játszadozik nagy szavakkal. :)
2016. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 October15 ***** válasza:
Nem, a normálisabb fajta a fű hallatán elküld a rákba mint minden drogost. :) A többi viszont yep nagyjából így.. XD Megnyugtatlak a 16 éveseknél is.. az már más kérdés, hogy nem feltétlenül a segge dicsérésétől száll el az agyuk.. mondjuk egy normálisabb 14 évesnek is azért bőven be kell kamuzni, hogy "különleges" ezért a hatásért..:D
2016. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
Egy kisfiúnak meg annyi elég, hogy megkérdezik, hogy "hogy áll a lányokkal"?:D
2016. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden olyan korú lánynál van így, valószínűleg r.bi volt...

Én azonnal elküldtelek volna meleg éghajlatra:)

14/L

2016. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*melegebb
2016. júl. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy elkültelek volna, hogy nem ezt a kérdést írtad volna ki! :D
2016. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"De meglepődtem, hogy a fű és a se.gge dicsérése elég neki ahhoz, hogy megítélje életképes utódokat tudok-e neki termelni."


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Igazából nem tudom, hogy nevessek e vagy sírjak azon, hogy mennyire elkorcsosultak a mai gyerekek. De könyörgöm, KÖNYÖRGÖM, bármit csináltok, csak ne szaporodjatok, kérlek.

2016. júl. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor kihal az emberiség.
2016. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

NEM MINDEN ILYEN KORÚ LÁNYNÁL ÍGY VAN. Az internet elkezdte ezt a baromságot, hogy a 13-14 éves lányok közül alig van már aki nem szüz, meg mit tudom én. A mi osztályunkban (8. osztály) 28 gyerekből 1 gyerek van aki nem szűz, de ő is 16 éves. Akárhány ilyen kérdés születik még ezen az oldalon, hogy mindenki ilye -e, a válasz akkor is az lesz, hogy NEM. Bármennyire is szeretné lenézni mindenki a korosztályunkat, a legnagyobb részünk nem ilyen. Igazán sajnálom hogy egy olyanba botlottál, aki valószínűleg csak ,, menőnek" tartotta hogy egy nála idsebb fiú beszélgetett vele, és ,,bókolt" neki. Már amennyire ezt bókbak lehet hívni.

Lehet olvasni pár ilyet a neten, hogy a 14 éves csaj teherbe esett, nem is egyet, tudom, de könyörgöm több ezren vagyunk csak Magyarországon. Tudom hogy rengetegen leszólnak majd, hogy én is csak egy kis hülye 14 éves vagyok, de talán jobban át kéne látni a dolgokat, mielőtt, még rámondjátok hogy már alig találni normálisat.

Ezzel nem akarok megbántani senkit, csak azt szeretném, hogy legyenek akik nem azt gondolják a mai gyerekekről.

2016. júl. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!