Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek ilyen "klasszikus"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen "klasszikus" romantikus fiúk?

Figyelt kérdés

Tudjátok, akik olyanokat mondanak, hogy "tiéd a szívem, kedvesem, nem tudok élni nélküled", folyton vörös rózsát vesznek szívük hölgyének, elegáns éttermekbe viszik és mindig fizetnek helyette, előreengedik az ajtóban (tudom, tudom, hogy megnézhessék a fenekét :D), meg úgy általában, úgy viselkednek, ahogy a klasszikus romantikus regény/filmhősök.

Nem ismerkedni akarok. Nekem hányingerem van a nyálas dolgoktól, az egyik barátnőm miatt érdekel. 17 éves, és nagyon zavarja, hogy még nem volt pasija, nem is csókolózott még, miközben a 14 éves húgának van pasija, meg már olyan is volt, hogy az osztálytársai piszkálták emiatt, stb. Saját bevallása szerine ez azért van, mert imádja a romantikus filmeket és könyveket, ezekben él, és képtelen kiszakadni belőlük. Kirángatni sem lehet, pedig sokszor próbáltam. Meg egyébként is elég finnyás. Kíváncsi vagyok, van-e esélye... :(



2016. júl. 21. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, de ez nem az álomvilág. Várja a sült galambot, aztán csodálkozik, hogy nem talál senkit. IDeje felnőnie, mondd meg neki.
2016. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ébresztő Csipkerózsika! Jó lenne már felébredni, mert mire magadhoz térsz, addigra meghal a herceged.. Ezt mondd meg neki.:) Persze azért én is remélem, hogy vannak még romantikus, udvarias emberek ezen a bolygón.:))
2016. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az élet nem egy könyv vagy egy film. Én alapvetően udvarias vagyok, de romantikus csak akkor amikor kell. Ilyet, hogy "tied a szivem" soha nem mondanék, ez undorítóan nyálas. Viccnek is rossz hogy valaki ezért legyen oda....


19/f

2016. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de ez 99% ban egyáltalán nem a nők ideálja (ahogy írtad téged is zavarna) vagy egyszerűen az ilyen túl nyálas, vagy mint egy kiskutya aki úgy vakkant ahogy a gazdi kívánja.
2016. júl. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is elég vicces,ha valaki ezért van oda. Fel kéne világosítani,hogy ez csak a filmekben és a könyvekben létezik(azokban is csak a gagyibb fajtákban,amiket az elkeseredett,romantikára vágyó nőknek gyártanak).

16/L

2016. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Morningstar95 válasza:

Én annak tartom magam,és a barátnőm is így gondolja :)


21/f

2016. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szegény lány, megint meg kell próbálnom észhez téríteni... pedig egyébként értelmes, és valamilyen szinten tudja, hogy ez az egész csak mese, mégsem tud, nem akar elszakadni tőle...
2016. júl. 28. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!