Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, az baj, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az baj, ha egy lány nagyon intelligens, művelt, és az átlagnál sokkal okosabb? (És csúnyának semmiképp nem mondható). Mernétek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Az átlagon felüli fiúk ezt jobban ,,elviselik"?
2016. júl. 22. 21:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mivel nem tudtam megtanulni angolul és csak egy béna fiú lennék neked.


Nekem meg kissebbségi komplexusom.

2016. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
100%

Bár én lány vagyok, de válaszolok a kérdésedre. :D

Úgy veszem észre, hogy a fiúk az intelligensebb lányoknál kevésbé mernek próbálkozni.

Én magam is hasonló helyzetben vagyok, de egye fene! :) Ha kapnak egy kis bátorítást, ők is nyitottabbá válnak feléd ^-^

17/L

2016. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nekem akkor igen. Ha nem akkor nem. A "szép" elég szubjektív.
2016. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%
Aki ilyen kérdést tesz fel, az nagyon intelligens lehet...
2016. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Elittárs.hu
2016. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

nem

igen

igen

2016. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Intelligensnek tartom magam, de ez relatív. Viszonyítás kérdése a dolog, nem mindegy, hogy Einstein-hez, vagy az első sarki örömlányhoz nézzük a dolgokat.

Mivel átlagon felülinek tartom magam, egy buta libával szóba sem állnék, ezért mindenképp pozitív dolog lenne egy ilyen lány az életemben. Tehát nem baj, hogy művelt egy lány, inkább az az elszomorító, hogy ennyi kulturálatlan p.i.c.s.a van. (ne haragudj, ezt nem tudtam szebben írni)

Nos, a dolog ott bukna meg, hogy kezdeményezni egy ilyen lánynál nem mernék, mert tudom, hogy ő túl jó lenne hozzám, na meg amúgy is túl sokat csalódtam már.

2016. júl. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Igen, csak sajnos mostanság ritka az ilyen lány. 24F
2016. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

ha nem vagy okoskodó akkor pozitív:D


én nem szeretem személy szerint ha a lány tőlem okosabb.xd (most mindenki le fog pontozni mert azt fogjak hinni hogy ilyen 1 idegen nyelven is alig beszelo proli vagyok:D )

2016. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
#1-nek: A túl nagy tudásbeli különbség szerintem se kedvez egyik félnek sem.
2016. júl. 23. 13:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!