Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok ilyennel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok ilyennel?

Figyelt kérdés

160 cm körül vagyok,

13 éves leszek szeptemberben,

Szeretek zenét hallgatni, futni, rollerezni.

Győrben lakok.

7-es leszek.

Eleinte beszélgetnénk csak (ez miatt nem volt csajom, mert mind egyből akar mindent..)

Van Skypeom, Facebookom, Viberem.

Azt mondják cuki vagyok, de néha idegesítő :D

Szeretem az állatokat (mellesleg én is az vagyok 😂😂)

Szeretek hülyéskedni.


Szerintem nincs esélyem senkinél. :D Ha valakinél igen gg :D Az jelezzen.

Nekem a kóvetelményeim:

2003.09.10 után szülessen,

Hosszú, lehetőleg barna legyen. Legyen Skypeja, Viberje. Lehetőleg naponta vagy legalább hetente kétszer találkozzunk egy idő után.


De szerintem senki se lesz. De ha tudsz valakit kérlek. Ja és mellesleg fiú vagyok :D és LÁNYT keresek..


2016. júl. 23. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

"(ez miatt nem volt csajom, mert mind egyből akar mindent..)"


Ja, 12 évesen tuti...

2016. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még kisgyerek vagy basszus!!!!!!
2016. júl. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszed ez így működik? Garantálom hogy nem fogsz így találni lányt hogy kiirsz egy hirdetést.
2016. júl. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
am nem rögtön járni akarok -.- csak megismerni aztán utána majd évek után eldől
2016. júl. 23. 17:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert sokkal idősebb vagyok nálad, te még csak egy éretlen kisfiú vagy, Menj inkabb játszani
2016. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
13 éveseknek 20 éves kell. Mellesleg baromira ráérsz és nem gondolom, hogy jó hatással lenne rád a csajozás ilyen idősen. De te tudod, nem fogsz találni.
2016. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

már totál azt hittem az elején valami kis 12 éves lány leszel de ez így még gázabb :D

na figyelj drága barátom van köztünk 5 év korkülönbség,azt mondom várj 2 évet én bennem is akkor gyulladt fel a vágy egy lány iránt úgy igazán akkor még próbálkoztam béna voltam és tudatlan mára volt már barátnőm,van is és tudom mi a lényege,módja egy kapcsolatnak hogy boldogak is legyetek.Ne azt tedd fő szempontnak hogy mikor szülessen milyen haja legyen,jó melle jó segge stb...abból lehet bármi de komoly nem lesz,számít ez is én se jövök össze akárkivel de ez ennél összetettebb

2016. júl. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

Még hányszor akarod kiírni ezt a kérdést?

2016. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 Köszi az értelmes válaszodat. Másoknak meg a nagyon nem értelmes válaszukat nem.
2016. júl. 23. 18:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a gyakorikerdesek.hu oldal nem társkereső oldal?
2016. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!