Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sárga fogsor mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sárga fogsor mennyire hátrány az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
rendszeresen fogat mosok, genetikailag ilyenek szerintem, a fogfehérítés 60 ezer forint, mivel nincs önálló keresetem így esélyem sincs ilyenre pénzt kiadni, fiú vagyok egyébként :)
2016. júl. 26. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Senkinek sem olyan feher mint a reklamokban szoval nyugi 😉
2016. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de valahogy a szép lányoknak igen :D soknak
2016. júl. 26. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Vannak joval olcsobb praktikak is az interneten



Egyebkent ez a sargasag merteketol fugg. Ha csak enyhen sarga, akkor nem gaz, de ha mar nagyon, ez eleg apolatlan hatast kelt

2016. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem kell se 60 ezres fehérítés, se nagyon különleges praktikák, csak ne törődj bele, hogy genetikailag ilyen és úgyse fog változni. keresd meg az okát, keress rá megoldást és tegyél érte, hogy javuljon a helyzet. lehet, hogy nem lesz tökéletes, de ha mindent lehetséges dolgot megteszel érte, hogy javuljon, akkor a lehető legjobb lesz.


beszélj egy fogorvossal, hogy milyen fogkrémmel, hogyan, stb moss fogat. nekem a rendszeres és alapos fogmosás egy elektromos fogkefével teljesen rendbetette a fogaim színét. barátaim tanácsára vettem elektromos fogkefét, nekik is segített. lehet, hogy neked rosszabb állapotúak a fogaid, lehet, hogy más a genetikád, de ettől még ne törődj bele, mert ezt hívják igénytelenségnek és pontosan ez az, ami már hátrányt fog jelenteni az ismerkedésnél.

2016. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nincs önálló kereseted, akkor tegyél róla, hogy legyen. van egy csomó diákmunka. nem fizetnek jól, de sokkal több bevételt jelentenek a semminél és lehet belőlük spórolni. ez is olyan dolog, ami hátrányt jelent az ismerkedésnél. nem az a gond, hogy nincs pénzed, vagy hogy nincs önálló kereseted. az a gond, ha valamit problémának érzel (pl. hogy nincs önálló kereseted és pénzed, de mégsem teszel érte, hogy változzon ez a probléma).


megoldásokat keress a problémáidra, ne kifogásokat. a kifogások hátrányt jelentenek az ismerkedésnél (is), a megoldások sokkal vonzóbbak mindenki számára. ha te egy áldozat vagy, akinek mindenre csak kifogása és mentsége van, az nem túl vonzó. ha egy határozott, sikeres, eredményes srác vagy, aki talpraesett és mentegetőzés helyett megoldja a problémákat, az sokkal vonzóbb és sokkal előnyösebb ismerkednésnél is, meg úgy egyébként is sokkal jobb és eredményesebb életet jelent - amit mások is sokkal szívesebben élnének veled együtt...

2016. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tegyél a fogkrémedre szódabikarbónát. mondjuk minden másnap mosd így a fogad, de nem túl gyakran, mert károsíthatja az íned. de ez biztos módszer a fogfehérítésre
2016. júl. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!