Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok! Van itt olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Van itt olyan, akinek Anotalkról, vagy Omegléről jött össze valami?

Figyelt kérdés

Akár Szerelem, kapcsolat, barátság, bármi :)


Vagy ha bármi hasonló oldalról (nem ismerek ezen a kettőn kívül mást, ami ilyen jellegű) , akkor azt is írhatjátok :)



2016. aug. 3. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt barátomaz Anon ismertem meg 😂
2016. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
en ott ismertem meg az egyik legjobb baratomat. anotalkon (:
2016. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
éppen alakulóban van onnan kapcsolat (Anotalk).😁
2016. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem összejött AnoTalkról egy viszonylag komoly kapcsolat, és nem győzöm elégszer összetenni a kezeim érte. :) Nem járunk, nem vagyunk szerelmesek, de nagyon fontosak vagyunk egymásnak és mindenben számíthatunk egymásra. Sajnos nagyon nagy a távolság, de idáig sikerült fenntartani ezt, pedig már több, mint fél éve dobott minket össze a portál. Nemrég sikerült találkozni is, nagyon jól éreztük magunkat, és rájöttem, hogy nagyon jól csókol. :D remélem neked is megadatik onnan valami hasonlóan nagyszerű dolog. :) Sok szerencsét hozzá!
2016. aug. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, hát ennyi volt neki a dolog...:(

De azért akkor sem lehetetlen, hogy onnan jöjjön össze valakinek (komolyabb) kapcsolat:D

2016. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én a volt páromat omeglen ismertem meg :( mai napig nem ertem, hogy egy ilyen férfit ott hogyan... ő volt életem szerelme.
2018. ápr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!