Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék 16 évesen pesten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék 16 évesen pesten korombeli lányokat megismerni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy menjek diszkóba, de szerintem egy évtizeddel le vannak maradva, sajna a bulinegyedben már szinte mindenhol személyit kérnek ha be akarok menni. Suliban sem tudok ismerkedni, egy kezemen meg tudom számolni hány lány jár a suliba. Hol lehetne ilyen helyzetben ismerkedni?
2016. aug. 7. 17:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaa és facebook-ot hagyjuk, nem ri***c-ot akarok :'D
2016. aug. 7. 17:09
 2/7 anonim válasza:
Hát èn is azt mondanám h bulikba ! A suliba ! Falunapokon! Valamilyen koncerten ! Festiválon
2016. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tinder. Hátha. :D
2016. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
falunapon pesten? :'D bulikba meg már nem is tudom hányszor próbálkoztam, mindenhova 18+ fesztiválon meg voltam már a soundon, de ismerkedni nem nagyon lehet max ha dealer vagyok
2016. aug. 7. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha jól nézel ki, akkor bárhol :)
2016. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pesten könnyebb dolgod van, több a lehetőség. :D Esetleg sport, művészeti szakkörök? Biztos van, ami érdekel, ha egyelőre nem is találtad meg. :) Ráadásul valami közös hobbi kiindulásnak is egész jó lehet, lenne miről beszélgetést kezdeményezni. Ha elég bátor vagy és nincs jobb ötleted, utcán is próbálkozhatsz. Viszont ez esetben különösen fontos, ahogy előadod magad. Azt gondolom eldöntötted, hogy mennyire szeretnél komoly/hosszú távú kapcsolatot, nyilván neked is van valami elképzelésed, hogy milyen lány illene hozzád, stb. Mindenképp legyél magabiztos. Ha szerényebb vagy, kedvesen próbálj kezdeményezni, de ha valami laza szöveg passzol hozzád, akkor azt vesd be. :D

18/l

2016. aug. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az informatika ritkán érdekli a lányokat, de köszi mindenrsetre :D
2016. aug. 10. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!