Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv! Párkapcsolati problémám...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv! Párkapcsolati problémám lenne többi lent?

Figyelt kérdés

Vagyok én ugyebár, és az itt a gond hogy én visszahuzodo típus vagyok. Az embereket kerülöm ha olyanok de normálisakkal össze tudok barátkozni ha ők jönnek oda.

A probléma az az lenne hogy szeretnék egy barátnőt és mivel nem beszélek emberekkel gyakran ezért nem tudom hogyan kezdemenyezzek.

Pl azt nem tehetem meg hogy oda megyek egy csajhoz és azt mondom neki hogy szeretném megismerni mert egyből elhajt a fenébe. Azt szeretném kérni hogy adjatok tanácsot azt illetően hogy hogyan kellene kozelitenem egy lányhoz.

17 éves 178cm magas kék szemű barna hajú vékony srác vagyok (nem ecset haj)

Lényegében kedves megértő vagyok csak az emberekre hamar ráunok és ha nem írnak akkor én sem.

Én jobban szeretek személyesen beszélni mint Pl feszen.

Ennyi és köszönöm előre a segítséget!



2016. aug. 12. 23:17
 1/4 anonim válasza:

Üdv...

Könnyü a dolog ha visszahúzodó vagy akkor az egyik haveroddal mozdulj ki valahova és lehetőleg lányok közelében...

Én is hasonló vok visszahúzódó de a lányok körében nem csak a nagy tömeget utálom...

a másik van 1 rakás randioldalu regelj és beszélgess és ott is kereshetsz,de ha van olyan lány ismed aki tetszik szingli és bír téged akkor ott probálkozz ;-)

Lényeg h ha sok lánnyl kezdesz beszélni

2016. aug. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Akkor a szorongásod is elmulik nekem 2hét alatt elmúlt és ma már nagyobb az önbizalmam mint bárki másé

és lazán bárkit leszolitok

2016. aug. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne úgy kezd a lánynál, hogy szeretnélek megismerni, mert akkor biztosan elhajt. Kezdetnek teljesen jó az ha a barátoddal/barátaiddal odamentek a lányokhoz és megkérdezitek, hogy táncolhattok e velük. Én pl. mondhatom, hogy nagyon jól szokott esni mikor valaki ezt megkérdezi és nem egyből nyomul vagy hasonló. Aztán ha táncoltok és látod rajta, hogy bír és beszélgettek, akkor esetleg meghívhatod egy italra vagy valami (csak ne az olyan lányokat, akik csak arra mennek, hogy veszel nekik piát). Ezek után könnyebb lesz szerintem. Hidd el nem kell félni, ha valami nem is jól sül el, akkor is nagyobb esély van arra, hogy utána soha többé nem látod. :D
2016. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

A tömeget én sem bírom meg azt sem ha olyan közösségben vagyok amiben nem ismerek senkit vagy csak 1 embert.

De majd megprobalom valahogy osszehozni!

Köszi a segítséget!!! :)

2016. aug. 13. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!