Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon szeretek/tetszik...ezt neki nem mondtam meg.

Sokat chatelünk, és úgy érzem szeret velem beszélni, mint ahogy én is vele...így neten elég sokat kommunikálunk....de mivel nagyon messze lakunk egymástól (kb 450km) élőben ritkán.

Évente van egy tábor, ahol mindig találkozunk, viszont itt ha elkezdek beszélni vele nem nagyon néz rám...meg nem is olyan mint amúgy...jó kedves meg minden...de nem beszél sokat hozzám...


Tehát nem értem, ha chaten tudunk rendesen beszélni élőben miért nem? Meg olyan mintha...ideges...vagy nem is tudom..máshogy viselkedik velem...más lányokkal tök normális... Baja lenne velem?



2016. aug. 13. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kedvel téged és ezért zavarban van a társaságodban.
2016. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Vagy csak egyszerűen túl introvertált, könnyebben fogalmaz írásban mint szóban, és nem szeretné, ha 'csalódnál' a beszédstílusában.

De az első válaszolónak nagyobb eséllyel van igaza :DD

2016. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem...köszi a válaszokat
2016. aug. 13. 17:54
 4/5 Adelll ***** válasza:
100%
Oh igen ezek alapjan bem kell aggodnod. Be jossz neki es azert viselkedik igy. Zavarban van. Kezdemenyezd te a beszelgeteseket, tord meg a jeget. Tuti szivesen beszelne veled elobe is tobbet:)
2016. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok em
2016. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!