Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


15(lassan 16) eves fiu vagyok. A kerdesem az lenne h valami app, weblap, esetleg otlet arra h hogyan ismerkedjek


Baratnom voltmar, de ot egy egyszeri foglalkozason ismertem meg, es lassan kezdek nagyon maganyos lenni marmint mar nagyon rossz egyedul. Amugy nemvagyok nagyon csunya vagy ilyesmi(teny szepse vagyok), szoval meg ezzel sincs "problema".

Szemelyisegem is van hozza. Meg minden, es csak ezen az elso megismeres lepesen nemtudok tuljutni.


Koszonom a valaszokat.



2016. aug. 14. 02:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a normalis lanyokat nem apponok at fogod megismerni. Jarkalj a varosban meg ilyenek :)

15/L

2016. aug. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztaban vagyok vele, es enisigy gobdolom. De most egyedul jarkaljak a varosban? Ha meg latnek is valakit, tuti baratnojevel van, s innentol kezdve nemtudom leszolitani. Meg anblock ki orulne annak ha csak ugy leszolitgatnak?
2016. aug. 14. 02:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Appok: Tinder, Badoo
2016. aug. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szabad időd eltöltését tedd értékesebbé. Most egyelőre azzal törődjél, hogy mivel töltöd a szabad idődet, mert gondolom, még tanulsz. Ha nem, akkor erre kellene összpontosítani. Vagy iratkozzál be evezős tanfolyamokra, biztos van egy-két barátod, menjetek együtt biciklitúrákra, vagy kezdjél el hegymászó, barlangászó, búvárkodó tanfolyamot, bármit, ami érdekel. Mindegyik helyen lehetnek lányok, és normálisak. Vagy - uram bocsá’ - menjél el néha könyvtárba, magánban küldhetek neked könyvcímeket, amiket érdemes lenne elolvasni, ott is lehetnek lányok. Vagy legyél cserkész. A legnormálisabb emberek ebben a csoportban vannak, nem tudom,nálatok van-e ilyen mozgalom.
2016. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!