Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor edzésről szoktam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor edzésről szoktam hazamenni, a vonaton gyakran szoktam látni egy lányt, aki külső alapján eléggé szimpatikusnak tűnik. Ugyan ott szállunk le, és kb ugyan arra megyünk hazafelé. Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A legnagyobb gond az, hogy ez este 9 körül szokott lenni, így nem tudom mennyire örülne, ha egy vad idegen leszólítaná.

17/F



2016. aug. 20. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vonaton nem gáz, utcán kicsit ijesztő lehet azért, főleg ha nincsenek körülöttetek emberek.
2016. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nyugodtan leszólíthatod,végül is próba-szerencse.És szerintem már látásból "ismer" ,úgyhogy nem lennél annyira vadidegen.
2016. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég zsúfolt szokott lenni a vonat sajnos :/
2016. aug. 20. 15:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából, merni lemerném szólítani, ha nem jön össze nem igazán változik a helyzet, csak nem tudom ilyen helyzetben milyen ürüggyel tehetném.
2016. aug. 20. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor tapadj rá, közvetlenül mögötte szállj fel a vonatra, és oda ülj ahova látod hogy ő szeretne. Nem kell feltűnősködni, de kövesd addig. Ha mellette ülsz akkor gondolom már a többi menni fog. Ha zavar hogy mások figyelnek hallgatnak közben, akkor maximum leszállásnál szólítsd meg.
2016. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, gyakran szoktalak ezen a vonaton látni, nincs kedved beszélgetni? Tényleg nem nagy cucc.
2016. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6-nak igaza van.
2016. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!