Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lánynak akármit írsz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak akármit írsz és a válaszai kimerülnek kb 5 szóban akkor azt hagyni kellene mi?

Figyelt kérdés
Tehát akármit írok neki szinte pár szóval lerendezi. Ahigy írok egyből visszaír. Meg megnézi. De annyi a válasz hogy aha vagy igen. Ilyesmik. Ha megdicsérek valamit akkor megköszöni. Ennyi. Beszélgetni nem lehet vele.
2016. aug. 26. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hú de nem bírom az ilyet. Lehet hogy csak elfoglalt, de ha mindig ezt csinálja, akkor hagyd a francba
2016. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az ilyeneket én se szeretem. Van egy 14 éves lány aki szokott nekem irogatni, tehát ő akar velem beszélgetni, csak nem tud. végül én huzom ki belöle a szavakat. Én 22 vagyok, nem akarok tőle semmit és ezt tudja. De nem küldöm el, nem akarom megbántani, aztán előbb utóbb csak megnyílik. ha nincs türelmed hozzá akkor küldd el de kedvesen
2016. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És élőbe mi a helyzet?
2016. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy csak én vagyok az egyedüli, de legyen az barát, szerelmem én mindig hosszú/3 mondatos mondatokat írok. Ha valaki tetszene üzenetben még meg is torpannék, hogy most 'jól írtam? ' ''nyomi lennék ha ezt írnám neki?''

És ehhez hasonlók. De mondom, ez csak én vagyok.

2016. aug. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz. Én sem szeretem. Van egy lány most, akivel már 3 hónapja beszélgetek. Én mindig írok neki sokat, de a válasza mindig 1 vagy 2 mondat. Nagyon idegesít, mert én szeretnék beszélgetni vele, viszont nagyon ritka ha van 4-5 mondat az írásában vagy válaszában 😢. Aki akar beszélgetni az írhat, de ne ilyen kérem. Köszi :)
2016. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ujátszik veled vagy nem érdekeled
2016. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

O ures :)

Vannak ilyenek, akik nem kepesek tobb mondatban osszefoglalni a mondanivalojukat. Keress olyat, aki nem egy ket szoval valaszol

2016. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lehet hogy nem annyira kedvel téged, és ezért nem válaszol olyan hosszan vagy nem tud mást reagálni.

15/l

2016. aug. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!