Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy csaj, aki nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki nekem nagyon tetszik. Régen sokat beszéltünk. Most újra megkeresném. Lehet nála esélyem? Hogy kezdjek bele újra?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszeruen csak irj ra kerdezd meg hogy van...emiatt kizart hogy haragudjon:) minden lanynak jol esik ha erdeklodnek utana 14/l :)
2016. aug. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak félek, mert tény, hogy régen nagyon sokat beszéltünk, volt olyan, hogy egyfolytában 6 órát. Szóval azért félek, mert dagadt vagyok, vagyis van rajtam egy nagyon kevés zsír 185cm /103kg, és félek komolyabban beszélni vele, elhívni találkozni.
2016. aug. 26. 23:32
 3/4 anonim válasza:
Ne siesd el. Beszélj vele, ugy mint rég. És utána hívd el.
2016. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele kommunikálni. A reagálásból tudsz következtetni hogy mizu.

Ha az alakoddal kapcsolatban esetleg negatív a hozzáállása akkor ígérd meg neki hogy a kedvéért leadod, sportolni fogsz! :)

2016. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!