Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert nem ossze senkivel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem ossze senkivel? Szerintem egyaltalan nem vagyok igenytelen, sőt. Megis aki akarna tolem valamit az nem jon be akitol meg en akarok vmit vagy baratnoje van vagy en nem jovok be neki.

Figyelt kérdés
Valaki hasonlo cipobe? Bulizok, de nem r**anckodom es igy nem jon ossze. Mindenki olyanra hajt akinek se**e me**e kint van es csillog az alapozo az arcan...en is sminkelek de tudom hol a hatar..r**ancnak kinezni meg nem szeretek es nem is fogok.

2016. aug. 27. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Velem is hasonló kb
2016. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akarsz ismerkedni?
2016. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!