Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellet ezt csinálnia?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellet ezt csinálnia? Nem értem.

Figyelt kérdés

Sziasztok

Múltkor diszkóban megismertem egy lányt, teljesen véletlenül futottunk össze, igaz évfolyamtársak vagyunk, de még csak nem is beszéltünk diszkó előtt. Na és akkor bementünk táncolni majd kihívott és lesmárolt elég rendesen, majd viszonyoztam én is, és ez ment egész este...Másnap ráírt haveromra hogy szerinte fogok e írni neki, természetesen írtam....egész nap dumáltunk, folyamatosan facebookon és elhívtam randira, tök jól sikerült, nagyon jól éreztük magunkat, a végén még búcsúcsók is volt, mielőtt jött a buszom...Az elkövetkező napokban végig nyomta a dumát facebookon hogy mennyire szeret engem meg hogy hiányzok neki nagyon, én is így éreztem, és már megbizonyosodtam róla hogy nem a pia beszélt belőle, hanem tényleg komolyan gondolta...2. randin felhoztam ezt a kapcsolat témát, hogy akkor már hivatalosan is meg minden...na hát ő csak annyit mondott hogy nem tudja, meg hogy ez így nagyon szar mert kedvel engem meg minden (érted, idáig még szeretett még hiányoztam neki, most meg csak kedvel), vettem a lapot és inkább haza mentem...Otthon ráírtam hogy akkor mi lesz, és akkor jött a szokásos duma blabblabla hogy nem akar megbántani meg ilyenek...mondtam hogy akkor döntse el hogy mit akar, és elköszöntem tőle végleg, de ő még azért a végére odanyögte hogy még év elején beleszeretett és srácba...ezek után már tényleg marhára nem érdekelt...és még utána is írogatott hogy mizu meg ilyenek...de nem igazán foglalkoztam vele

De nem értem hogy ez miért jó nekik? Kihasználva, átverve érzem magam

16f


2016. aug. 28. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Érezheted is, mert egy r|b@nc. Akik így lekapnak egy diszkóban, csak azok lehetnek. Tanultál belőle, legközelebb nem mész az ilyenekbe bele.
2016. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Lehetséges, hogy féltékennyé akarta tenni azt a srácot, akibe még év elején beleszeretett. Hülye az a lány.
2016. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, utólag már én is rájöttem...de szerintem egy azt az "év eleji szerelmet" csak kitalálta...
2016. aug. 28. 14:44
 4/6 A kérdező kommentje:
De miért jó ez nekik? Hogy facebookon szeretnek meg stb élőben meg kedvel...
2016. aug. 28. 15:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hitte majd tepersz érte, ezzel akarta növelni a saját önbizalmát.
2016. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem jött össze neki...:)
2016. aug. 28. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!