Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon lehet valami? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet valami? Vagy egyáltalán érezhet valamit? Hagyjam?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Tetszik nekem egy 17 éves fiú. A történet lényege, hogy ismerem már pár hónapja és nekem nagyon bejön. Az a gond hogy külföldön lakik, de magyar és kb egy éve költöztek ki. Egy rendezvénynek köszönhetően találkoztam vele amin fél évente részt is veszek. A távolság miatt csak facebookon beszélünk viszont eddig legtöbbször én kezdeményeztem beszélgetést. Ezután persze jól elvagyunk és sokat beszélünk viszont én mégis úgy érzem hogy nagyon idegesítem és ezért is lehet az hogy nem ő ír.. De ha mégis az iránta érzett dolgaim kölcsönösek akkor az a fél évente találkozás nem sok.. Mert nincs nagyon lehetőség a rendezvényen kívül máskor és máshol találkozni. Ezért a kérdés hogy érezhet-e valamit és hagyjam-e mert reménytelen a távolság miatt..
2016. aug. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kapcsolatra nem sok esélyt látok, de barátság még lehet. Annyira figyelj oda, hogy ne zaklasd. Írj rá 2-3 naponta. Érdeklödj felőle és akkor kialakulhat egy kapcsolat.
2016. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem ír neked, valószínűleg annyira nem érdekled őt, viszont, ha tök jól el tudtok beszélni, szerintem egy idő után változhat.


A fiúnak nem ismerem a személyiségét, illetve nem tudom, hogy van-e barátnője, így sokat nem mondhatok. De nem hiszem, hogy többet érezne irántad, mert akkor többször is kezdeményezne beszélgetést. Ha egy fiúnak bejön egy csaj, nem fog csak úgy a seggén ülni és várni a csodára. Ha meg idegesíted, vissza se írna neked, hacsak nem az a kedves típus, aki nem akar megbántani.


Én a helyedben nem keltenék magamban hiú ábrándokat (!). De attól még a kapcsolatot sem kell megszakítani, mint barátságot.


20L

2016. szept. 3. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. Eddig legtöbben egyébként tényleg azt mondták, hogy nem lesz semmi. Szóval nem lepődtem meg a válaszokon sajnos. De tényleg köszönöm ^^
2016. szept. 3. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!