Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Velem is van a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Velem is van a baj, de mások sokszor miért ilyen tuskók? Miért ilyen elkorcsosult világ ez?

Figyelt kérdés

Rengetegszer tapasztalom azt, hogy ha írok egy csajnak, akkor nem is ír vissza és tilt is. Ennyire nehéz megmondani, hogy nem akar semmit sem a másiktól? Vagy ha meg is írja, akkor jön a tipikus csajszöveg, hogy attól még lehetünk barátok... Mint halottnak a csók, annyit jelent ez... Sok csaj sír, hogy nagyon rossz a sorsa, mert egy pasi sem udvarol neki, de azokat észre sem akarja venni, akik finoman próbálnak meg közeledni hozzá, mert papucsnak gondolja őket... Vagy ha nem ez a probléma áll fent, akkor az a baj, hogy miért bunkó paraszt a sráca, egy se veled-se nélkülde kapcsolatban mit kellesz majd tennie, meg még sorolhatnám az efféléket. De ha annyi esélyt nem ad a legtöbb lány a normális srácoknak, hogy közeledjenek, akkor mégis mit várnak? Hogy a sült galamb a szájukba fog repülni? Ja és ha el is zárkóznak a sráctól vagy megmarad a további barátság, akkor meg ott mondják, hogy legyen már egy kis önbizalma (miközben már a csalódások miatt nincs) és bízzanak meg másokban. Ha el is zárkózunk a sokadik elutasítás után a világtól és elkezdünk mondjuk gyúrni, hogy levezessük a felesleges energiánkat, és új társaságt is keresünk, amivel menők is lehetnénk, akkor meg később körberajonganának a csajok és ők megint sírnának, hogy mi nem hagyunk nekik semmiféle esélyt a párkapcsolathoz...

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, csak már ki kellett írnom magamból, mert azt látom, hogy napról napra egyre rosszabb lesz ez a világ párkapcsolati szinten (is)...



2016. aug. 28. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
4%

ne úgy fogd fel, hogy mindenkinek tetszel, és te vagy az istenkirálycsászár, mert nem vagy az. Te mit szólnál, ha egy csúnya lány írna rád és randira hívna? Na?

Azt se hidd, hogy minden lány épp kapcsolatot keres, másrészt én se foglalkoznék olyannal, aki facebookon meg ugy interneten akarna randira hívni, szerintem szánalmas.

Ne gyere ezzel a "jajj elutasítottak, a lányok hibája, nem az enyém" dumával, ha 10 ből 10 lány elutasít, benned van a hiba. (segítek is megmondani: nagy az egód)

remélem megváltozol

18/l

2016. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést kiknek tetted fel? Mi tudjuk miért ilyen ez a világ? Különben is az emberekkel van baj nem a világgal
2016. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, nem mindenkinek jönnek be a bunkó pasik, ők normálisra vágynak, de nem találják. Mit várnak? Egy normális embert, aki nem csal meg. Van ilyen? Van. De nem sok, elég ritka.
2016. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1: Nem vagyok nagyképű, nem is akarom, hogy bejöjjek minden lánynak. De azért nekem csak ilyenben volt részem. Egyszer megjátszottam magamat egy csajnál, hogy lássam, szinte tényleg csak a menő, bunkó srácok jönnek be nekik. Úgy bejöttem, aztán amint átmentem a valódi énembe, akkor meg jött az, hogy "bocs, nem érek rád"... Ebből gondolom. Neten sose hívtam randira senkit sem, élőben szoktam. Neten csak elkezdenék beszélgetni, de arra se méltatnak, hogy visszaírjanak, hanem inkább törölnek vagy tiltanak. És ha engem egy számomra ronda lány elhívna randira, akkor legalább lenne annyi emberségem, hogy azt mondanám, hogy "nem vagy az esetem"!

#3: Valamelyest igazad van, de ha ott vannak a normális srácok mellettük, akkor őket miért nem veszik észre és miért akarják lelki szemeteszsáknak használni?

2016. aug. 28. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Imádom természetfilmes szempontból nézni a párkapcsolatokat. Olyan vicces. Például most itt azt láthatjuk ahogy a hím, egyre frusztráltabb lesz, mivel minden nőstény visszautasítja a társaságát, ami akadályozza a párzásban.

Egyébként a világ ... az emberek, a mai generáció azért ilyen elkorcsosult, mert kihalt az emberekből a tisztelet. Nem tudom hogy megfigyelted -e, mindenki elvárja hogy őt tiszteljék, hatalmas egoja van (evvel párhuzamosan kevesebb IQ -ja is) és egy tapló paraszt. Nem hogy udvariasságról, még csak alapvető ,,kérlek szépen, légyszíves, köszönöm szépen" szavakat sem ismerik. Az előző generációban ez még nem így volt. Szeretek mindig példálózni a maffiával. Előző generációban volt a fénykoruk. Tisztelet, elegancia, udvariasság, komoly kérdések, komoly férfiak.

2016. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!