Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesti lányok! Van köztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti lányok! Van köztetek olyan akinek tetszenék?

Figyelt kérdés

Októberben 16 èves leszek 170cm körüli

Barna relatíve rövideb haj vilàgoskèk szem

Kisè makacs vagyok nèha mèrgelődő kedves èrdeklődő ha ól kijövök valakivel könyen megudl kedvelni kisè önbizalomhiànyos.


2016. aug. 29. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
tehát ember vagy. Hát ez még nem elég meggyőző.
2016. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
KisSé a helyesírásod is kifogásolható. Meg legalább olvasnád el amit kiírsz. Mi az a megudl???
2016. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
*jól *megtudok
2016. aug. 29. 17:23
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

A hibát hibásra javítottad. Háhh :D Meg tudok . Akkor írandó egyben ,amikor..Pl.: Megtudsz valamit (hír ,közlést) . Bár lehet, badarságról beszélek. Elvégre nem vagyok tanár.

Nos,szóval..Ahhan. És ezzel mit kezdjünk?

Barna relatíve ? Mi? xD

2016. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aha! Szóval vágom a magasságod, korod, hajszíned, szemszíned... Ennyiből szerinted el lehet dönteni, hogy tetszel-e valakinek vagy sem? :D
2016. aug. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Deniel9 ***** válasza:

1.Ez nem társkereső oldal.

2.Én is leírhatnám hogy kékes-zöld szemem van ami fény hatására a kék szín megerősödik meg hogy 186cm vagyok meg ilyenek...ettől még nem fogsz senkinek sem kelleni meg nem is mondtál magadról semmit amivel felkeltetted volna az érdeklődésüket.

2016. aug. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!