Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mit jelenthet szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval pár napja beszélgetek egy lánnyal facen.Nagyon jól el tudunk beszélgetni, sok közös témánk van, akár órákon át is beszélgetünk, de az utóbbi 2 napban ha ráírtam este (estétől van otthon) akkor mindig azt válaszolta hogy bocsi de álmos vagyok ne haragudj jó éjt. Attól félek hogy ignorál, de nem vagyok benne biztos. Szóval szerintetek ez mit jelenthet? Ignorál, vagy csak türelmetlen vagyok? Bocsánat ha hülye kérdés.Köszi előre is a válaszokat! (16/f)

2016. szept. 6. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tenyleg faradt.. Ne irj holnap,ha o nem keres akkor szerintem nem akar veled beszelni.
2016. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá hogy nem keresem és vagy ír vagy nem...de ugyanakkor említette korábban hogy akar velem találkozni, ha burkoltan is, de célzott rá. Mindegy, köszönöm a tanácsot!:) ez most kisegített
2016. szept. 6. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Szivesen:)
2016. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én két lehetőséget vetnék fel: az egyik az előttem szóló tanácsa, hogy légy türelmes, és próbálj meg nem ráírni. A másik, hogy ha legközelebb is a fáradsággal jön, rákérdeznék nála, hogy - Nehéz napod volt? Majd írj. Vagy hasonló. Hátha erre az együttérzésre kicsit megered a nyelve/ujja ;)
2016. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tényleg fáradt este. Főleg ha dolgozik. Ha nem akkor is lehet fáradt. Én pl. már van amikor 6-kor lefekszem, mert elfáradtam. :D Nem kell túl sokat belegondolni. Írj rá esetleg máskir, vagy kérdezz rá, hogy most mi van.
2016. szept. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ok koszonom a tanacsokat! En is arra gondolok hogy tenyleg faradt mert maskor tenyleg tok sokat beszelznk es az uzeneteibol ugy veszem le hogy nem unottan valaszol
2016. szept. 7. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán lehet, hogy fáradt, az utóbbi napokban én is sokkal fáradtabb vagyok...a suli miatt.

Szerintem írj rá később, de mindenképpen tudja, hogy a fejében jársz, különben azt hiszi nem érdekled. Szóval hajrá!:)

17/L

ui: velem is volt egy ilyen pár napja, rengeteget beszéltünk a fiúval, napi 5-6 órát, és most csak keveset tudunk, nincs rá idő...:(

2016. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lánytól még jobb hallani ezt mert az úgy hitelesebb, remélem nem hangzik hülyén :D
2016. szept. 7. 16:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!