Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk legjobb barátnők.

Eddig én azt hittem hogy mindent megosztunk a másikkal, stbstb, de rájöttem, hogy ezzel csak én vagyok így. Mindkettőjüknek van netes pasija, bár tagadják, de nem vagyok vak. Nekik sokkal tobn mindent elmondanak mint eddig nekem, és úgy érzem háttérbe szorultam. Emiatt lettem jóban mostanában egy lány osztálytársammal, és ezzel csesztet a barátnőm, hogy nem törődök vele, miközben ő ugyanezt teszi egy fiú miatt.

Szarul esik hogy mindig én akarom hogy találkozzunk suli után hárman, ilyesmik, és ők sosem. Szinte már semmit sem tudok róluk.


2016. szept. 10. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha találkoznátok hárman, ezt elmondanád nekik és megbeszélnétek?

Szerintem igy lenne jó mert ez neked nagyon rossz lehet.

2016. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor azzal jonnek amit mondtam, hogy én sem foglalkozom veluk... szinte minden nap osszeveszunk:$
2016. szept. 10. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik hogy azért mert ők nem foglalkoztak veled és egyedül maradtál volna
2016. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!