Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehetne írni ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne írni ilyen válaszokra? Továbbvinni a beszélgetést?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy srác, aki bejelölt facen, beszéltünk és nagyon jól kijöttünk, rá kb 5 napra taliztunk is, és nem volt randi, mert kb csak leültünk egy padra és beszéltünk 2 óráig, de nagyon jól elvoltunk szerintem.

ÉS akkor utána is beszéltünk meg minden, de most meg elkezdett olyan válaszokat írni, hogy 'jó is' meg 'extra vagy' vagy egyéb ilyen pár szavas és mindig küld hozzá ilyen szíves, vagy puszis emojit, de nem tudom mire vélni. Mert akkor meg ne írjon reggelente, hogy jóreggelt.

Na meg ő kéri, hogy menjünk át Snapchatre, de ő ki se bontja amit küldtem.. xd

Most ennyire lesz.ar, vagy én vagyok gyökér a chatelésben vagy nem tudom.


köszi a válaszokat! :*



2016. szept. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sok már emberrel is beszélget, de lehet hogy csak egyszerűen egy gyökér. Erre neked kell rájönnöd
2016. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az a "már" nem tudom hogy került oda :'D
2016. szept. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Helló! :D Szerintem próbálj meg minél többet kérdezni, aztán majd remélhetőleg visszakérdez, és így majd csak kialakul egy normális beszélgetés. Ha tudod, hogy mi érdekli, akkor nyert ügyed van. Érdeklődsz erről, utánanézel a témának, és nemcsak hogy normális válaszokat fog írni, hanem tetszeni fog neki, hogy értesz ahhoz, amit szeret. :D
2016. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi, igyekszem!:)

csak félek, hogy neki mégsem tetszett annyira a tali, vagy nem tudom..

de csak a semmiből így felhozni egy kérdést :D

meg igazából ő fiatalabb nálam, és arra is gondoltam, hogy csaknem tudja mit kell.. de ő a fiú, ne én kezdeményezzek már.

De akkor esetleg hogy tudok felvezetni egy témát?

2016. szept. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!