Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy beszéljek csajokkal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljek csajokkal? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nyáron költöztem Németországba. Ide járok most iskolába, de nem tudok németül. Így hogy beszélgessek csajokkal?
2016. szept. 19. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom hogy a németek elvárják hogy németül tudj, úgy mint az osztrákok...ha hosszu tavon maradsz kint akkor jobb ha elkezdesz velük kommunikálni hogy minél hamarabb megtanuld a nyelvet. Ha tudsz angolul és vannak szinten akik tudnak akkor így. De azt ajánlom hogy mindig kezdeményezz kommunikációt hogy minél hamarabb megtanuld a nyelvet. Jobb ha fél év után vagy x hónap után már tidsz beszélgetni a csajokkal mintha még akkor sem. Jo tudom hogy rögtön most akarsz de kell egy kis idő mindenkepp. A lenyeg hogy ragadni fog rád a nyelv mellette hallgass rádiot meg nezz tv-t hogy minel tobbet hozza tegyel a nyelvtudasodhoz
2016. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tanulj meg németül, aztán foglalkozz a csajokkal. Tini kapcsolatok fórumban vagyunk, szóval felteszem, 14-16 év körül vagy - egyelőre nem az a dolgod, hogy minél hamarabb lefeküdj valakivel.
2016. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2- akkor meg minek megtanulni ? ha nem az dolga :D
2016. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van ott egy nagy előnyöd:

Te vagy a "külföldi pasee"

Ha töröd a németet, annál cukibb :DDD

2016. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!