Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miskolci lányok ti hol szoktat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miskolci lányok ti hol szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 26. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem szoktak, azért vagyok egyedül xD
2016. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok se Miskolci se lány de szerintem a Miskolci lányok általában Miskolcban ismerkednek. De lehet hogy párválasztási célból kimennek külföldre. :D
2016. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem miskolcon ismerkednek :D #1itt vagyok én neked :D
2016. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Én a miskolci lányok helyében ki nem mennék az utcára.
2016. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. mi bajod miskolcal?
2016. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Miskolc jo hely ok?:D
2016. szept. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Houseboy69 válasza:

Ha az avason laksz akkor a sarkon :D

Amugy Roki,Porto stb

2016. okt. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
4-es én pedig akkor nem mennék ki az utcára, ha olyan beképzelt pesti paraszt lennék, mint te. Egyébként gondolom sokan a rokiban ismerkednek, bár egy diszkót nem ajánlanék ismerkedés szempontjából.Én a barátomat az egyetemen találtam meg, ott is lehet ismerkedni rendesen, mert éjjel-nappal van élet.
2016. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!