Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek meg egy csajt gyorsan?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy kinéztem egy lányt a suliban, viszonylag szép, csendes, nem túl nagy társasági ember ahogy látom, viszont egyáltalán nem ismerjük egymást. A probléma itt van, hogy hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést így? Az önbizalmam sajnos nincs az egekben, és valami hű de jóképű se vagyok, inkább csak olyan átlagos.

Haverommal ösztönzésképpen fogadtunk, hogy minél hamarabb "szedjem fel"

Szerintetek hogyan csináljam? 16/F


2016. okt. 7. 18:43
 1/9 anonim válasza:
Derítsd ki valakitől a nevét, kérdezd meg a többiektől, hátha ismerik a lányt, aztán ha élőben nem mersz odamenni, akkor először írj rá! Ha te is bejössz neki, hidd el ennek is örülni fog! :) A többi pedig alakulni fog, ha kölcsönös az érdeklődés :)
2016. okt. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már tudom a nevét, csak azzal lenne baj hogy hogyan kezdjek el vele beszélgetni? Írni meg nem szeretnék, inkább élőben csinálnám.
2016. okt. 7. 19:03
 3/9 anonim válasza:
Ha van valami közös barátotok,/ismerősötök kérdezd meg tőle, nem látta-e. Bár ez eléggé kezdetleges. Odamehetnél, és megkérdezhetnéd, hogy lenne-e kedve beszélgetni suli után, egyik szünetben, vagy amikor ráér. Szerintem ő is örülne, főleg ha szimpatikus vagy neki. :D
2016. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :)
2016. okt. 7. 19:18
 5/9 anonim válasza:

Szerintem van par tenyezo amit erdemes figyelembe venned ha odamesz:

-mindenkepp legyen igenyes a megjelenesed, a lanyoknal ez fontos

-szerintem jo ha azert ismerosok vagytok fb-n mert igy tudni fogja ki vagy (nagyjabol)

-nem tudom mit takar az hogy "viszonylag szep" es a fogadas sem tudom mibol all (de erdekelne szoval szivesen meghallgatom:D) de ezeket nem biztos hogy szerencses emliteni neki:))

-es vegul kivancsisagbol, szoktatok szemezni (ez jo jel lenne) vagy csak te nezted ki a lanyt magadnak, es o meg teged nem?

2016. okt. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát azt hogy szép, azt hogy írjam le? Tetszik, az a lényeg.

A pénzbe fogadtunk :D

Amúgy szerintem nem is tudja hogy létezek szóval eléggé 0-ról indulok :D

2016. okt. 8. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megtudja, hogy pénzben fogadtatok arra, hogy felszeded, abból szerintem balhé lesz.
2016. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De csak így egymás között fogadtunk :D
2016. okt. 8. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:

És fontosabb neked a fogadás sikere, mint az, hogy a lánynak milyen élményt okozol?

A lányokat nem nagyon érdeklik olyan fiúk, akik szerezni akarják őket, nem pedig szeretni.

2017. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!