Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha olyannak sose...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyannak sose tetszem aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés

Mindi csak olyannak tetszem aki nekem nem. És nem tudom hogy ennyire szerencsétlen lennék, vagy csak nem mernek kezdeményezni (bár nem hiszem) Igazából önbizalmam sincs sok tehát nem is tudom hogy mi a jele ha egy fiúnak tetszem. Ti mit tanácsolnátok?

15/L



2016. okt. 9. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyorsan levázolom.


Nem,nem mernek kezdeményezni,hanem nem akarnak.


Mivel gondolom neked a nagyon jokepuek tetszenek,ezert a nem annyira jokepueket elutasítod (ez természetes),de mivel Te nem ütöd meg azt a szintet ami azoknak a fiúknak kell,akik neked tetszenek,ezert nincs esélyed náluk.

2016. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És én ilyenkor mit tegyek?
2016. okt. 9. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Sírj a párnába HELYETT adj esélyt olyan fiúknak is akik úgymond "átlagosak" "közép kategóriások" :)
2016. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De hogyha egyszer nem tetszenek akkor nem fogom őket hülyére venni
2016. okt. 9. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor fogadd el hogy még egy darabig szingli maradsz és próbálkozz az általad kedvelt kategóriában :D
2016. okt. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát inkább :D
2016. okt. 9. 13:59
 7/9 anonim ***** válasza:
"Mit tegyek" ... Semmit, az itt olvasottak alapján majd felnősz[...] vagy nem.
2016. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd nekem bővebben légyszíves?
2016. okt. 9. 19:06
 9/9 anonim válasza:
Miért tetszik, amelyik tetszik? Az hogy láttad és jóképű az még nem jelent semmit.
2016. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!