Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy ne izgulja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne izguljak mikor fiúkkal beszélgetek? Hogy legyen könnyebb az ismerkedés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Lassan 16 éves leszek. (Lány vagyok amúgy. És hatátozottabb típus általában, érettebb mint a korombeliek. És extrovált vagyok, szeretek barátkozni.) De az ismerkedés vagy beszélgetés fiúkkal elég nehezen megy, függetlenül attól, hogy tetszik e a srác. Nem mindig és nem mindenkivel, de gyakran izgulok és nehezen tudok feloldódni.És ez az idegesség nagyon kellemetlen tud lenni. Ha tetszik is valaki, nem merek odamenni beszélgetni.

Úgy fél évvel ezelőttig nem is voltak fiú barátaim, míg lányokkal könnyen barátkozom.

Nem teljesen érzem magam vonzónak a fiúk szemszögéből; nem azért mert nincs önbizalmam, hanem mert sosem kapok visszajelzést.

Szerintetek mit csináljak?



2016. okt. 10. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:

*extrovertált

Bocsi 😁

2016. okt. 10. 18:03
 2/3 anonim válasza:

Ha a 15 éves énemből indulok ki, akkor ne izgulj, a fiúk jobban izgulnak. :)

Viszont szerintem ne mások visszajelzésére építs, mert ezzel teljesen függővé teszed magadat ("lelki békédet") másoktól. A legjobb döntés, ha rájössz, hogy milyen vagy, vagy milyen szeretnél lenni igazából és onnantól kezdve olyan vagy. Nekem ez jött be.


26/f

2016. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben haverkodni próbálj fiúkkal. Mások egy picit, de nem nagyon durván.

Nekem rengeteg srác haverom/barátom van, nagyon jó arcok, imádom őket. Érdemes valami közös témát találni és beszélgetni fiúkkal. Csak ne vedd őket túl komolyan az elején! Néha viccelnek olyannal, ami bántó is lehet.

Attól függetlenül, hogy alapvetően pasik nem igényelnek extra bánásmódot. Kezeld őket fejben lányként, akikkel nem a sminkről és a pasikról beszélgetsz,hanem minden egyébről. Hajrá!

22/l

2016. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!