Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok haragudva?

Figyelt kérdés
A párom még most is tartja az exével a kapcsolatot a kis csaj beszólt nekem,hogy ő vele sokkal jobban járt a pasim megfenyegetett,hogy reméli jó kezekbe lesz a barátom mert ha nem akkor nem tudom mit csinál velem.Féltékeny vagyok a csajra nem értem miért kell neki a barátom ha van barátja aki a vőlegénye bár nem értem,hogy lehet egy 15 éves csajnak vőlegénye de mindegy nem ez, a lényeg hanem az,hogy kértem a barátomtól,hogy tiltsa le végleg mert nem szeretném,hogyha tartaná vele a kapcsolatot letiltotta és most látom,hogy újra ismerősök a párom esküdözik,hogy engem szeret.De engem akkor is bánt nagyon fáj,hogy nem tudunk megszabadulni ettől a csajtól akit nagyon utálok.Túl reagálom vagy igazam van?
2016. okt. 11. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam a címet Jogosan vagyok kiakadva?
2016. okt. 11. 15:54
 2/6 anonim ***** válasza:
túlreagálod.
2016. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
szerették egymást, barátok, nem fognak újra összejönni attól, hogy tartják a kapcsolatot. Hiszen fontosak voltak az életük egy részében egymásnak
2016. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor is tekintettel lehetne rám,hogy nekem ez fáj és megszakíthatná a kapcsolatot vele ha már annyira fontos vagyok neki elvileg.A csaj megfenyegetett de a barátom le se tolja,hanem inkább tartja a kapcsolatot továbbra is a csajjal így azt érzem,hogy felesleges vagyok és még mindig a csajt szereti.
2016. okt. 11. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogos.
2016. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, mondd neki, hogy bizonyítsa be, hogy szeret.

Vagy valami ilyesmi. De nem fogja egy jó BARÁTJÁVAL megszakítani a kapcsolatot, csak mert az új barátnőjének valami nem felel meg

2016. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!