Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a hiba vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba vagy csak szimplán hiányzik valami belőlem?

Figyelt kérdés
Szóval egyszerűen nem megy a csajozás.. Pedig közvetlen, barátságos, ismerkedős típus vagyok és még sokak szerint vicces. Szeretek eljárni bárhova csak legyen társaság/barátok stb. És így nagyon kivagyok ,hogy így mi lesz velem ... Lehet nekem nagyok az elvárásaim vagy csak a lányok szemében egy bunkó állatnak tűnök ? Valaki segítsen :c 15/f

2016. okt. 11. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Nyugi nekem se megy...mindenki kerül

17f

2016. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
Túl jó csajoknal akarsz bevagodni ezért nem megy. Nem vagy elég jó nekik, lehet hogy nem nézel ki elég jól hogy felkeltsd az érdeklődésüket
2016. okt. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem vagyok egy *csúnya* gyerek és mindig próbálok igényes lenni :c
2016. okt. 11. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

24f

3 dolog kell a full kategóriához

Nagy farok, pénz, legyél kib*szva mint az állat.

Engem szó szerint megvetnek az utcán ahogy rám néznek, ha nincs jó beszélőked ezek nélkül nehéz lesz jobb csajt felszedni betty a csúnya lánynál...

2016. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem ám elhiszed ezt a kigyúrt szöveget :D

Figyelj, a csajozás egy nagyon komplex dolog.

Lehet, hogy rossz helyen is keresed, lehet, hogy sose találod meg.

Van egy nagyon nagy nevű zsidó rendező, Rob Minkoff, aki egész életében kereste a nagy szerelmét és mivel ilyen gyerekfilmeket készít, ki is készült lelkileg amiatt, hogy

nem találja a csodát.

Végül pedig annyira legyengült, hogy csinált egy buktát, de épp akkor amikor elbukott rátalált a szerelem.

Utána évekig eltűnt, összeházasodtak és már egy ideje visszatért.

Nem ám ezen annyit agyalsz, 15 évesen még szerintem tarts bent a szerszámot, majd ha valami komoly lánnyal összejön akkor.

Mi az, hogy mi lesz veled?

Nem ám hamuvá válsz, nem eljárkálni kell hanem tanulni meg dolgozni, hogy 30-40 évesen Te legyél a menő.

Érted ami mondok, így fiatalon mindenki nagy arc..mert fiatal.

Lehet zúzni, darálni az életet, aztán az ilyenek 25-30 éves korukra rendre kiégnek.

Tehát arra gondolj, hogy azok a "nagymenők" akik most minden csajt megkapnak és ők a királyok minden buliban 10 év múlva nem lesznek senkik.

Ez természetes rend...meg az a csajok is. Tudod milyen rusnyák lesznek?

Az a sok alkohol meg cigi, drogok...rájuk se fogsz ismerni.

Azért kell hajtani, hogy olyan fullos királynőd legyen mint mondjuk Odeya Rush vagy Margot Robbie hamár fullos zsidó csajokról beszélünk :)

De azok a fullos királynők nem is állnak szóba bulipatkányokkal, oda bizony PhD kell :D

2016. okt. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 János Gilján ***** válasza:
60%
Dan777-tel nem értek (teljesen) egyet. Jómagam 14 éves korom óta nem vagyok szűz, rengeteg barátnőm volt fiatal koromban, buliztam is bőséggel, most mégis 10 éve élek boldogan a feleségemmel és az 1 éves fiacskámmal. PHD hez közöm sincs, de egy telekommunikációs cég mérnöke vagyok. Emellett bizony még gyúrok is, de mindezek ellenére is fiatalabbnak látszom a koromnál, kiégéshez sosem volt balszerencsém. Az a véleményem, hogy jellemzően sok barátnőn át vezet az igazi megtalálása. Aki pusztán a tanulásra helyezi a hangsúlyt, az nem fog érteni a másik nem kezeléséhez. Kérdező, azt ajánlom, hogy kitartóan próbálkozz, ne add fel! ;)
2016. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
60%
Nagyon nekem sincsen szerencsém ebben a témában:'D Ha szeretnéd, ismerkedhetünk. 14/L
2016. okt. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Figyelmedbe ajánlom János barátunk válaszát, de azt se felejtsd el, hogy meglehetősen szerencsétlen korban vagy. A veled egykorú csajok érettebbek, mint te, és téged a legtöbben kisfiúnak tartanak. A tőled fiatalabb csajok meg még valóban gyerekek. Túl kell élni ezt a két évet, de azért addig is gyakorold az ismerkedést, és tanulj a kudarcaidból.
2016. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hali!

Nem tudom érvényes-e még, vagy megismerkedtél a 14 éves válaszolóval :D

De...

Szerintem nem baj az, ha nem megy az ismerkedés. Tényleg van abban valami, hogy nem vesztesz semmit. Az a bajod, hogy a legrosszabb korban vagy (mint fiú)

Mert a korod beli 15-16 éves lányok (mint én is, 16 vagyok) idősebb fiút akarnak, legalább egy 17-18 évest, és nyugi, nem mind azért, hogy rögtön összefeküdjünk velük, mint ahogy a legtöbben hiszik.

A másik ok, amiért úgymond rossz korban vagy, hogy rád a 13-4 évesek néznének fel, de őket meg talán nagyon kislánynak tartod.

Egyszóval nem csoda, hogy 15 évesen még nincsen senkid. Majd egy-két év múlva neked is lesz barátnőd. :)

2016. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!