Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám felkelteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felkelteni a figyelmét?

Figyelt kérdés
Jelenleg 10.-es gimnazista vagyok, és van egy 9.-es lány aki nagyon tetszik. A nevét tudom, és facebookon is fent van. Nem az a "minden sráccal kavaró" fajta, de külsőre nagyon megnyerő. Hogyan ismerkedjek vele? Most ha csak úgy odamennék beszélgetni az szerintem fura lenne neki. Facebookon meg úgy hogy nem ismer nem szeretnék ott kezdeni. Ötletek?
2016. okt. 15. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda nyugodtan. Kérdezd meg, hogy hogy van, mi újság vele. Ha érdekled őt, látni fogod rajta majd.
2016. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelöld be fbn.Mosolyogj rá meg ilyenek aztán fogd meg valamikor magad és menj oda beszélgetni.Azért mondtam az előzőket mert így nem lesz neki teljesen spontán.Szóval valami fogalma lesz rólad mire odamész.

Ha odamész mondd meg neki h nagyon szimpatikusnak tűnik és azért mentél oda hozzá.Megkérdezed tőle hogy milyen órája lesz meg ilyenek.

2016. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell gyors tempó, eleinte csak mosolyogj rá, szemezz vele, köszönj neki. Ha már köszönőviszonyban vagytok, szólítsd meg, klrdezd meg, melyik osztályba jár, mi a kedvenc tantárgya, ilyenek. Egy idő után pedig elhívhatod találkozni. Ha azt mondja, hogy van barátja, akkor mondd, hogy És akkor más srácokkal nem beszélhetsz? :D írj, ha gondolod.

16/F

2016. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!