Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen nehéz normális fiút találni az interneten? 17/L

Figyelt kérdés
Próbàlkoztam, facebookon, társkereső oldalakon de sehol semmi. Illetve összejöttem egy sráccal, de kiderült, hogy csak játszott velem, csak a szex motiválta. Mikor szàmon kértem a képembe mondta, hogy soha nem fog szeretni, mert az első szerelméhez nem ér fel senki. Ezért játszik a lányokkal, és mivel látta rajtam, hogy oda vagyok érte, kapott az alkalmom. Na szóval.Csak én fogom ki mindig az ilyen alakokat?

2016. okt. 17. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom nehéz találni rendes lányt is szóval ez kölcsönös érzés. 19/F.
2016. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Nagyon meg kell fontolni, hogy kivel is jön össze az ember gyereke. Pont ezért nem szabad hamar és könnyen adni magad. Kell nekik a kihívás csak ne ess túlzásban. Én is kétszer beletrafáltam de tapasztalatként fogd fel és figyeld meg a ,,jeleket".. A k*rvákat is egybők ki lehet szúrni. Fel a fejjel!! Előtted az élet ;)
2016. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%
Nekem írhatsz ha akarsz normális vagyok ha van kedved ismerkedni.
2016. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell aggodnod hidd el elobb utobb valahol ra fogsz talalni az igazira hidd el ;)

Csak legy mindig resen es tartsd nyitva a szemed :)

2016. okt. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ne aggódj én meg az ilyen lányokat fogom ki mindig,az elmúlt 2 évben egy normális csajjal se tudtam összejönni,mind annak mutatta magát hónapokig aztán jött a fejlövés 17/F
2016. okt. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Firedoom ***** válasza:
84%

A srác legalább a szemedbe mondta :D jó nagy tapló az tény, de akkor is jobb mintha további hónapokig húzza az agyad.

Normális embert neten a legnehezebb találni. Simán másnak adhatod ki magad mint amilyen valójában vagy. Vannak előnyei, ez nem is lehet kérdés... Nekem is nagyobb itt a szám mint élőben, de pont ezért lehet pofáraesés egy első tali.

2016. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Furcsa hogy ezt egy lány írja ki. Szerintem ez inkább a fiúknál van 17F
2016. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. :) Jöhet még.
2016. okt. 17. 22:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a tökéletes pasiról lecsúsztál úgy 15 hónapja
2016. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#9 most magadra celzol? Xd
2016. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!