Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom suliban ismerkedünk meg és sokat beszélgetünk neki nincs barátja nekem meg még nem volt barátnőm. Elég szép lány jól néz ki meg minden múltkor szóba jött a szex és azt mondta mit szólnék a barátság extrákkal dologhoz hát bennem megált az űtö fogalmam sincs mit mondjak erre az ajánlatra és nem is igazán tudom mit jelent az hogy barátság extrákkal szerintetek mit mondjak neki erre az ajánlatra?? Én 17 vagyok ő 18. Értelmes válaszokat légyszíves

2016. okt. 21. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Szép álmok,aludj tovább.
2016. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 voltam, a csaj 21. Nem volt barátja, nekem meg barátnőm. Évek óta ismertük egymást, egyszer megcsókoltam, de megbeszéltük, hogy komoly kapcsolatot egyikünk sem akarhat a másiktól, mert bár külön-külön jól megvagyunk, együtt én is tudtam, hogy nem menne, és kár lenne ezt így tönkre tenni.

Szóval közös megegyezés alapján barátság extrákkal, amíg valamelyikünknek nincs valakije.

2016. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ülj le egyes. Második válaszoló köszönöm szépen:)
2016. okt. 21. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként (#2 vagyok), sose hittem el, hogy lehet ilyen jellegű barátság fiú és lány közt, és nyilván ahhoz, hogy bármi kialakuljon köztünk, mindkettőnknek többet kellett érezni a másik iránt, mint holmi testi vonzódás. Csak ezt kell tudatosítani, hogy külön-külön sokkal jobb köztünk az összhang, mint együtt lenne.


De egyébként nem meséltél semmit erről a lányról, szóval a tiétekből akár komoly kapcsolat is lehetne.

2016. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát barátok vagyunk rendes kedves aranyos őszinte megértő az eddigi ismereteim alapján
2016. okt. 21. 18:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor meg beszéljétek meg, hogy miért pont barátság extrákkal, és miért ne lehetne egy kapcsolat.
2016. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el az ajánlatát hule :D
2016. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot azért nem akar mert én vagyok fiatalabb
2016. okt. 22. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!