Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért utasítjátok el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért utasítjátok el állandóan a kedves srácokat, akik komolyan meg szeretnének ismerni titeket, hogy aztán 3 perc múlva lelépjetek egy kőbunkó paraszttal?

Figyelt kérdés

2016. nov. 1. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Kedves srácok ti miért csak a libáknak udvaroltok, hogy utána elutasítsanak, és depressziós kérdéseket írjatok ki a gyik-re??
2016. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert kb az összes lány pont ilyen
2016. nov. 1. 17:38
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
#1 annyira tipikus hogy ilyenkor rögtön tereltek és megint ott tartunk, hogy a srácok a hibásak mindenért :D
2016. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Velem is bunkóznak a magukat normálisnak tartó lányok. A bunkó parasztok érdeklik őket. Én sosem akartam ismerkedni hülye libákkal.
2016. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
#1 igazad van a fiuk itt rinyalnak meg ilyen kerdeseket irnak ki kozben pedig a ribiknel probalkoznak a normalis lanyokat meg lesz_rjak aztan meg csodalkoznak ha nem kellenek a libaknak..
2016. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Vitatkozhatunk itt reggelig arról, hogy ki milyen. De a lányok is hibásak ebben ugyan úgy mint a fiúk. De én pl nem udvarolok libáknak. Nem egy rendes lány volt akinek udvaroltam és elutasított, majd összejött egy tahóval aki persze dobta és akkor minden fiú disznó. De ugyan ez megy fordítva is...

18F

2016. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak a fiuk is hibasak mert a lanyokban is vam sok ilyen de ti fiuk se vagytok artatlan baranyok
2016. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Az általánosítás lesz a jövő tömegsportja?


Nyilván vannak olyan emberek akikre az előzőleg leírt dolgok illenek.De nem kell általánosítani..olyan undorító dolog.:/


15/L

2016. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Akkor esetleg netalántán az is előfordulhat, hogy nem vagy szimpatikus olyan téren neki. És azt a srácot te bunkónak látod, de talán a lánnyal egészen másképpen viselkedik.


A lányok tudnak hülyén viselkedni... Najó, legtöbbször tök logikátlanul viselkedünk, de nem vagyunk mazochisták!

(#1 voltam)

2016. nov. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

A 15-25 éves korosztályból 100-ból 99 kiscsaj k×rva, jobb ha mielőbb hozzászoksz :)

"Csinálhatsz bármit, úgyis kevés nekik,

Ők csak azt szeretik, aki velük folyton szemétkedik"

2016. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!